under my pillow
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Česká scéna má nového talentovaného producenta, volá sa Under My Pillow (VIDEO)

Producent Under My Pillow vydal svoju prvú skladbu

Mladý producent Under My Pillow, ktorého produkciu ste mohli počuť na albu Amonit od Paulieho Garanda, vydal svoj prvý singel s názvom All Day. Potom, čo sa, nielen produkčne, ale aj textovo, podieľal na tvorbe trackov, ako sú Starkids alebo Masky, sa 23-ročný rodák z Hořovic rozhodol vyskúšať dráhu sólového interpreta a teraz prichádza so svojím prvým počinom.

Track All Day je kombináciou pop-rapu, housu i r&b a zároveň je prvou ochutnávkou z jeho nadchádzajúceho debutového albumu, ktorý má vyjsť na konci októbra.

„Chcel som, aby bol All Day môj prvý singel, pretože si myslím, že sa jedná o fresh vec, ktorá sa skvelo hodí k tomu pomyselnému koncu leta, pretože má taký ten slnečný chill vibe, ale zároveň už je tam tá ľahká melanchólia a nostalgia, spojená s koncom ďalšieho leta.“

K singlu tiež vychádza videoklip, o ktorý sa postaral režisér Ondřej Kudyn a.k.a. Drew z Native Films. Song All Day nájdeš na všetkých streamovacích platformách a producenta Under My Pillow na Instagrame či TikToku.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame