slipo elpe v znamení leva
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Slipo oslavuje narodeniny syna novinkou. Na songu ‚V znamení leva‘ hosťuje Elpe (VIDEO)

Slipo, Elpe a ich V znamení leva

Narodenie dieťaťa je jedným z najsilnejších životných momentov a okamihov, čo si uvedomuje aj raper Slipo a spevák Elpe. Tí sa spojili v novinke V znamení leva, ktorú venoval dlhoročný člen hip-hopovej scény svojmu synovi Oskarovi. Na sociálnej sieti sa v súvislosti s jej vydaním poďakoval viacerým spolupracovníkom.

Dnes, 8. augusta, má môj syn Oskar svoje 1. narodeniny, ku ktorým som mu napísal a nahral túto, pre mňa veľmi osobnú skladbu. Verím, že keď budeš starší, nájdeš si ju a precítiš. Ostatným rodičom ani nemusím hovoriť, aké veľké srdce prinesie prírastok do rodiny, ďakujem Bohu každý deň. 

Moja vďaka patrí, samozrejme, H00dinimu za hudbu, Elpemu za precítený refrén (sám má syna leva, tak vie, o čom hovorí). Ďalšia vďaka patrí Dušanovi Krajčovičovi, že sa mu podarilo k tejto veci spracovať vizuálnu stránku a v neposlednom rade Marekovi Šurinovi za kvalitný zvuk a Ruka Hore za vydanie.

Veľké ďakujem patrí mojej Andr Kandr za podporu a za to, akou je úžasnou matkou a oporou Oskarovi.

Slipo, ďakujem za dôveru a za oslovenie na refrén do skladby, ktorá je pre teba tak dôležitá. Prajem malému všetko najlepšie, napísal Elpe v stories na Instagrame.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame