Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Medial Banana novinkou Sweet Reggae Music ohlasujú nový album (VIDEO) - NEWS | RUKAHORE.sk
medial banana
Zdroj: Medial Banana
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPREGGAE‎Video

Medial Banana novinkou Sweet Reggae Music ohlasujú nový album (VIDEO)

Medial Banana majú novinku a pripravený album

Najznámejšia slovenská reggae kapela Medial Banana predstavuje novú skladbu s názvom Sweet Reggae Music, ku ktorej posiela aj tropický videoklip. Horúca letná novinka je zároveň predzvesťou pripravovaného nového albumu. Ten plánujú Medial Banana vydať v zime 2023 pod hlavičkou vydavateľstva Reggae Callin‘ Records.

Chceli sme vzdať hold žánru, ktorému sa venujeme už roky a zároveň ukázať fans, čo pre nás reggae znamená. Preto sme sa rozhodli použiť aj autentické zábery z Jamajky, ktoré sme natočili na našom poslednom výjazde pri natáčaní dokumentu Inna Jamdown. Pesnička je napriek univerzálnemu odkazu pre mňa dosť osobná, také memento, sám som si pripomenul čo všetko pre mňa reggae symbolizuje, vyjadril sa Pokyman, frontman kapely Medial Banana.

Kapelu opäť čaká bohaté koncertné leto

Sweet Reggae Music je skladba plná slnka, pozitívnej energie a lásky. Ide tiež o oslavu reggae hudby a poctu kapely tomuto žánru. O video k sviežej novinke sa postaral filmár Lukáš Pulík (LUPIC.). Okrem záberov z koncertov za uplynulé roky sú v ňom použité aj úryvky od Dušana Husára z dokumentu Inna Jamdown. Ten spolu s kompilačným albumom natočili Medial Banana priamo v rodisku reggae hudby, na Jamajke v roku 2016.

Nový singel je spolu s tým minuloročným s názvom Niečo Dobré len malou ochutnávkou očakávaného albumu, ktorého sa fanúšikovia kapely dočkajú už koncom tohto roka. Nový song je dostupný na všetkých hlavných hudobných platformách, vrátane streamovacích služieb a digitálnych obchodov s hudbou. Skupina Medial Banana pozýva fanúšikov, aby sa pripojili k nim na ich hudobnej ceste plnej reggae rytmov a pridali sa k oslave hudby na letnej šnúre #mbleto23.

Medial Banana je jednou z najžiadanejších kapiel na domácej hudobnej scéne. Aj toto leto ich môžete zastihnúť koncertovať naprieč celým Slovenskom s niekoľkými zástavkami v susedných Čechách. Svoje energické živé vystúpenie predvedú tento rok na festivaloch Uprising v Bratislave, Grape v Trenčíne, či Helfest v Prešove. Zastihnete ich aj v mestách ako Banská Bystrica, Trnava, Žilina, Lučenec a mnohých ďalších.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: YouTube, TS

Komentáre

Odporúčame