Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Vonku je DMSLIFE číslo 18, tentokrát bez Dameho (VIDEO)
dmslife 18
Zdroj: youtube.com
NewsEventyHIP-HOPSlovensko

Vonku je DMSLIFE číslo 18, tentokrát bez Dameho (VIDEO)

DMSLIFE číslo 18 je vonku

Vonku je nový diel našej obľúbenej relácie z hip-hopového prostredia s názvom DMSLIFE, tentokrát už s číslom 18. Chalani nás v novom dieli okrem iného berú do Nitry na festival Welcome Summer alebo na ich koncert do žilinského Enjoy Clubu. Raz budem robiť taký rap, že mi budú ľudia nohy bozkávať, znie v novom videu. Fanúšikovia v komentároch si dokonca pýtajú Smartov film alebo dokument kvôli jeho legendárnym hláškam. Bol/a by si za?

Chalani z DMS pred pár mesiacmi vydali k DMSLIFE aj nový merch, ktorý nájdeš exkluzívne len u nás! Obľúbené videá z ich ciest a vtipných momentov zo života tak dostávajú nové mikiny v čiernej, oranžovej a ružovej farbe. Spolu s nimi si môžeš zakúpiť aj zimnú čapicu v čiernej či žltej farbe, rovnako ako aj ich jedinečný odznak.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame