separ dms dmslife 17
Zdroj: youtube.com
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

DMSLIFE číslo 17 je vonku, takto to vyzeralo v Ministry of Fun! (VIDEO)

DMSLIFE 17 je konečne tu

Chalani z DMS vydali ďalší diel našej obľúbenej hip-hopovej relácie z ciest, DMSLIFE číslo 17 je oficiálne vonku! V najnovšom dieli sa okrem iného pozrieme na ich vystúpenia v Humennom alebo do banskobystrického klubu Ministry of Fun, v ktorom dal výnimočnú svetelnú šou plnú energie a songov z najnovšieho albumu.

21 rokov dozadu som niekde napísal v detskej izbe prvú vetu, ktorá sa rýmovala s druhou. A čo sa z toho stalo? Brutálny výpad, že proste, keď s niečím začneš, v živote nemôžeš vedieť ako to dopadne. Mal by si tomu veriť, ale nenapadne ti, do čoho to môže narásť. Je úplný výpad, aký je život úplná halucinácia,“ spomína Separ na svoje začiatky v kariére.

Sleduj najnovší DMSLIFE v článku nižšie.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame