Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Raper Badman, predtým známy ako Norki, má v roku 2023 veľké plány
norki badman
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Raper Badman, predtým známy ako Norki, má v roku 2023 veľké plány

Badman a jeho plány na rok 2023

Raper Norki, ktorého môžeš poznať cez skladby ako Ready, Dresscode alebo Pusti ma na majk, si v roku 2023 zmenil meno na Badman. Pod novým pseudonymom už vydal aj svoj debutový singel s názvom Welcome To The Jungle. Videoklip k spomínanej nahrávke, ktorý sa točil v Bratislave, vyšiel v posledný deň minulého roka a odvtedy si ho verejnosť na YouTube pozrela viac než 195-tisíc krát.

Raper má veľké plány na tento rok, avšak nielen pre seba, ale pre celú slovenskú hudobnú scénu. Chcem presadiť na Slovensku hlavne drill a zinternacionalizovať slovenský rap. Zároveň chcem nadobúdať aj zahraničnú komunitu, čo sa mi aj prvým singlom podarilo, pretože sa to dostalo do mnohých krajín.

Chcem robiť zahraničné spolupráce a momentálne mám rozrobený veľký projekt, ktorý zahŕňa najmenej 15 interpretov. V neposlednom rade chcem spájať komunitu bojovníkov a interpretov. Tento rok sa ľudia môžu tešiť na album ,ktorý sa zapíše do dejín,“ uviedol Badman.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS, YouTube, Spotify

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame