separ indonézia rezort
Zdroj: instagram.com
NewsHIP-HOP

Separ, Pil C, Osťo a Peter Pann sú v Indonézii, stavajú nový rezort!

Separ začína stavať rezort v Indonézii

Raper Separ začína s novým projektom, nie na Slovensku, ani v Európe, ale v Indonézii, kde začína stavať nový rezort. „Obrovský výpad je, že s pár kamošmi sme sa dali dokopy a staviame rezort v Indonézii,“ týmito slovami člen skupiny DMS prezentoval svoje plány do budúcna. Dnes už vieme, že to bude realita. „Posúvame biznis do Indonézie. Za nejaký čas k nám môžete prísť na dovolenku. ‚Nedá sa‘ neexistuje,“ uviedol raper na Instagrame.

Na Instagrame sa s fanúšikmi i sledovateľmi podelil o cestu do tejto dovolenkovej destinácie, na ktorú sa vydal aj s ďalšími osobnosťami zo sveta hudby. Súčasťou projektu sú podľa všetkého aj raper Pil C, moderátor Osťo, producent Peter Pann a ďalší. Na podnikanie si vybrali ostrov Lombok, pričom chalani tvrdia, že je najlepší vo všetkých ohľadoch spomedzi všetkých tamojších ostrovov. Kto by mal záujem o vilu v tomto rezorte? Alebo skôr.. kto by nemal?

Albumy a produkty od Separa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame