ben cristovao majk spirit happy birthday
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Ben Cristovao a Majk Spirit spravili naložený klip k songu Happy Birthday (VIDEO)

Ben Cristovao a Majk Spirit v ‚Happy Birthday‘ klipe

Spolupráce týchto dvoch chalanov už ani nepočítame, Majk Spirit a Ben Cristovao svoje kvality potvrdili aj v songu Happy Birthday! Song síce vyšiel na albume PROTENKONTRAST už 1. júla, videoklipu sme sa však dočkali až o polroka neskôr. Raperi vizuál poňali vtipne, robia si v ňom zo seba srandu a rôzne zaujímavé efekty im dopomáhajú k vytvoreniu príjemnej nálady. Po songoch Ten vibe, Multiverse a Prší, prší ide o tretí song z najnovšieho Benovho albumu, ktorý dostal aj svoj klip.

Ben Cristovao sa opäť (a podľa jeho slov už poslednýkrát) predstaví v pražskej O2 Arene, čo spomína aj v songu Happy Birthday. Bena to v najpopulárnejšej koncertnej hale Česka očividne baví a chce prekonať akrobatické kúsky a jazdu na levovi, ktorú priniesol v minulom roku. Jeho posledné vystúpenie v pražskej aréne sa uskutoční 10. novembra 2023!

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame