Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Gamba a Scandal novinkou Nechaj ma žiť teasujú nové EP! (VIDEO)
gamba scandal nechaj ma žiť
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Gamba a Scandal novinkou Nechaj ma žiť teasujú nové EP! (VIDEO)

Gamba a Scandal v songu Nechaj ma žiť

Raperi Gamba, ktorého pozná každý s prehľadom o slovenskej hip-hopovej scéne a Scandal sa spájajú v spoločnej novinke Nechaj ma žiť! Track je zároveň ochutnávkou ich nového EP s názvom Arzenál, ktoré bude obsahovať 5 trackov, pričom nám toto duo prináša spomínanú premiérovú skladbu. Chalani na projekt pripravujú aj svojich sledovateľov na Instagrame, ktorým predstavili nielen tracklist, ale aj cover EPčka.

O vizuál videoklipu sa postaral videomaker Daky, ktorý jeho príbeh preniesol do ulíc hlavného mesta.

Mali sme záujem spraviť skladbu, do ktorej sa budú môcť vcítiť naši poslucháči. Tým, že sme normálni ľudia s chuťou posúvať hudbu ďalej, snažíme sa ju témovo posúvať čo najdôvernejšie naším poslucháčom,” uviedli Gamba a Scandal.

Ide o prvý spoločný projekt tejto dvojice, ktorá na spoločných singloch pracuje už nejaký ten piatok. Nový videoklip vyšiel 15. decembra. Pred tromi týždňami sa na YouTube objavila aj úvodná skladba tohto EP s názvom Antré.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame