Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Moja Reč vydala klip k songu Slnko a mesiac, v ktorom hosťujú aj Tina a Čis T! (VIDEO)
moja reč slnko a mesiac čis t tina
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Moja Reč vydala klip k songu Slnko a mesiac, v ktorom hosťujú aj Tina a Čis T! (VIDEO)

Moja Reč v klipe k songu Slnko a mesiac

Delik, Supa a Jozef Engerer alias Moja Reč vydávajú tretí klip k novému albumu, tento raz k songu Slnko a mesiac, na ktorom hosťujú Tina a Čis T! Vizuál, ktorý vyšiel dnes, 8. decembra na kanáli Ruka Hore, zrežíroval Michal Romeo Dvořák. Po songoch Nad ránom a Jak mi je ide o tretiu nahrávku s vlastným klipom, tentokrát po prvý raz aj s hosťami. Tina a Čis T sa objavujú aj v novom videoklipe, ktorý je plný farieb.

Album Dobrí chlapci 4 vyšiel pod Ruka Hore oficiálne 12. októbra 2022. Obsahuje 12 trackov, v ktorých spolupracujú s menami ako Čis TIdeaDano KapitánTinaKomanderGrimasoDaikyHypnotikZverina či Barbora Piešová. Producentský dohľad mal nad celým albumom, ako je už dobrým zvykom, Jozef Engerer. Pod mixom a masterom je podpísaný zvukový inžinier a Absolútna Ruka Hore Awards 2021, Marek Šurin.

Albumy a produkty od Mojej Reči si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame