rytmus nový management
Zdroj: youtube.com
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

Rytmus je stále hladný po úspechu a predstavuje svoj nový management (VIDEO)

Rytmus má nový management

Člen skupiny Kontrafakt je stále hladný po úspechu a posúva levely, Rytmus má nový management, s ktorým plánuje novú budúcnosť. Vlastným menom Patrik Vrbovský v novom krátkom videu potvrdzuje, že sa dohodol na spolupráci s Petrom Větrovským, promotérom agentúry VDN Promo. Ako hovorí sám raper, „profi interpret potrebuje profi management“.

37-ročný rodák z Příbrami dlhodobo zastupuje českú speváčku Martu Kubišovú a je režisérom filmov o futbalových legendách Janovi Kollerovi a Martinovi Škrtelovi. Rytmus nám týmto krokom len potvrdzuje, že v žiadnom prípade nepatrí do starého železa, práve naopak. Utvrdil nás v tom, že sa blížia veľké veci, na ktoré sa mimoriadne tešíme! Nižšie ti prinášame jeho slová, ktoré zazneli v sprievodnom videu, v ktorom predstavil svoj nový management.

Dokázal som skoro všetko, ale mne je stále málo. Každý pozná moju cenu na trhu a každý vie, že rád posúvam levely a skúšam nové možnosti v rape. Na toto všetko ale človek nemôže byť sám. Musím mať po boku ľudí, ktorí vedia, kam spoločne smerujeme a sú hladní po úspechu rovnako ako ja. Toto všetko je úlohou špičkového managementu.

Albumy a produkty od Rytmusa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, kultura.sme.sk, csfd.sk, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame