momo p.a.t. street report
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Momo a P.A.T. zhŕňajú súčasnosť v novinke Street Report (VIDEO)

Momo a P.A.T. vydali song Street Report

Slovenskí raperi Momo a P.A.T. sa už nejaký ten piatok poznajú a prinášajú nám aj tretiu spoluprácu v podobe novinky Street Report! Po prvý raz sa spojili v remixe songu Ver Mi Mám Plány, na ktorom s nimi hosťoval aj Mega M. K ich druhej spoločnej práci došlo o pár mesiacov neskôr vďaka nahrávke Nepriatelia, ktorá sa dostala aj na Momov album Riival. Song vyšiel 20. októbra 2022 aj spolu s minimalistickým čiernobielym vizuálom, v ktorom nám chalani zhŕňajú súčasnú dobu, čo potvrdzuje 34-ročný rodák z Bratislavy prvými vetami:

„Pretlak v sociálnych médiách, každý druhý deň nový seriál, albumy sa len tak chŕlia, povedz, kedy sa ten pohár prelial?“

Na Instagrame sa so svojimi sledovateľmi a aj fanúšikmi podelil o vydanie nového projektu, ktorý si môžeš zakúpiť exkluzívne iba u nás!

Predstavujem vám môj ďalší projekt, moje pokračovanie – Sequel of Momo. Vyberal som dôkladne slová, hudby, témy aj hostí, ďakujem za support.

Tracklist projektu Sequel of Momo 

1. Tony Stark
2. Vyrobím tlak feat. Separ × Pil C
3. Street report feat. P.A.T.
4. Boh feat. Rytmus
5. Na Vrchol
6. Badboy
7. Cool Brate feat. Rida Radar

Albumy a produkty od Moma si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od P.A.T.-ho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame