separ new york freestyle
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Separ vydal New York Freestyle, druhý singel z albumu Flowdemort (VIDEO)

Separ vydal song New York Freestyle

Separ nás pripravuje na očakávaný štúdiový projekt a vydáva jeho druhú ochutnávku s názvom New York Freestyle! Song vyšiel 9. októbra 2022 aj spolu s videoklipom, ktorý natočili Aukay312 a Yaksha priamo v jednej z metropol USA. Člen skupiny DMS sa za novým vizuálom vybral až na ulice, kde vyrastala a žila hip-hopová legenda The Notorious B.I.G.. Separov freestyle ocenil aj jeden z domácich, jeho odkaz divákom si môžeš pozrieť na konci videoklipu.

Vlastným menom Michael Kmeť fanúšikom na Instagrame oznámil, že nový album vydá v roku 2023. Prvý projekt od OG, ktorý sme dostali 3. mája 2020, dostane názov Flowdemort. Tento nápis, ktorý vznikol spojením flowu a milovanej/nenávidenej postavy zo ságy Harry Potter, ste už mohli zachytiť na Separovom nstagrame v biu. Pieseň Flow Kmeť, ktorá sa na streamovacích službách objavila už 22. júla 2022, je súčasťou pripravovaného albumu spolu s včerajšou novinkou.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame