Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Alan Murin vydal klip k songu Lifestyle, v ktorom potetoval Bandurka (VIDEO)
alan murin lifestyle
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Alan Murin vydal klip k songu Lifestyle, v ktorom potetoval Bandurka (VIDEO)

Alan Murin vydal klip k songu Lifestyle

Vydanie albumu Trueself sa už nezadržateľne blíži, Alan Murin nám zatiaľ prináša pohodovú novinku s názvom Lifestyle. Song vyšiel 22. septembra 2022 aj spolu s videoklipom, ktorý si zobral na starosť tím Cesar Production. Vo vizuáli vidíme rapera Rauniiho, s ktorým Alan spolupracoval na trackoch Ayay či Eley a nášho Bandurka, ktorý si z natáčania odniesol aj malú pamiatku. Pokiaľ ťa zaujíma, o čo ide, čítaj ďalej a všetko sa dozvieš.

Slovenský spevák adresoval pod oficiálnym videom svojím fanúšikom pár slov a oznámil im, že spustil oficiálny predpredaj jeho debutového albumu Trueself. Po troch miniprojektoch (15 23, 23 10, 19 98) sa tak dočkajú aj štúdiového albumu:

Toto video vzniklo 17. septembra 2022. Vychádza dnes, 22. septembra, so spustením predaja môjho debutového albumu TRUESELF. Približuje vám náš životný štýl a zobrazuje naše sny (ako napr. Urus Mansory Limited 1 z 2 ale to teraz neni podstatné). Je plný autentických momentov a silných prežitkov, ktoré sa nám podarilo zachytiť (ako napr. môj prvý tatérsky počin „LIFESTYLE“ pod Bandurkovou pravou bradavkou). Som nesmierne vďačný, že môžem aj vďaka vám, ľuďom, ktorí sú v tomto videu a všetkým blízkym žiť môj sen. Ďakujem.

P.S.: V deň natáčania nás opustil Oli Freak, týmto videom by sme si radi uctili jeho pamiatku a všetko to, čo spravil pre našu kultúru. Ďakujeme.

PREDPREDAJ ALBUMU: Alanov album Trueself a nový merch kúpiš exkluzívne iba na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame