rico mám co jsem chtěl
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Český raper Rico vydal luxusnú novinku Mám Co Jsem Chtěl (VIDEO)

Rico vydal novinku Mám Co Jsem Chtěl

Český raper Rico je späť s novým songom už po štyroch mesiacoch, tentokrát ide o skladbu Mám Co Jsem Chtěl! Song vyšiel 12. septembra 2022 aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral Oceanwood. Rodák z Ostravy nám v novom klipe predstavuje svoju helikoptéru a chváli sa nám svojím finančným ziskom. Pokiaľ si spomínaš na klip k songu Karanténa, ktorý natočil spolu so Sergeiom Barracudom v roku 2020, Rico ostal pri podobnej tématike. V novom klipe nám totiž v jednej zo scénok prináša pohľad na nástenku polície, ktorú vedú získané dôkazy za ním.

Hard Rico alias Rico sa u nás zviditeľnil vďaka dvom projektom z posledných rokov. V roku 2020 vydal EP Kriminal Mood a o rok neskôr debutový a zatiaľ jediný album Devil’s Son. Odvtedy spolupracoval s Dollar Pryncom na skladbe Vareso a vydal aj podarený sólový singel Amnezia.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame