irit cadillac
Zdroj: Irit
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Raper Irit nás songom Cadillac prenáša do ulíc Kežmarku (VIDEO)

Irit vydal novinku Cadillac

Máme tu pre teba nový slovenský objav, na ktorý by si si mal dať pozor, Irit na seba upútal pozornosť svojou novinkou Cadillac! Song vyšiel 15. septembra 2022 aj spolu so zaujímavým a jedinečným videoklipom, plným efektov, ktorého réžiu si zobral na starosť Marko Sewerovsky. Vizuál bol natáčaný na východe Slovenska, v Kežmarku. Pseudonym rapera vznikol zo slova „iritovať“, pretože má v sebe podľa vlastných slov silnú dávku temperamentu, ktorú nie každý dokáže vstrebať.

Slovenský raper nám novinku vlastnými slovami opísal a priblížil nám aj jej myšlienku:

„Moje meno je Irit a toto je nová skladba s názvom Cadillac. Opisujem v nej v podstate každodennú rutinu čo sa nám deje. Všetci sa chceme mať dobre, niečo dokázať a vypadnúť preč z “hoodu”. Popri všetkých tých struggles sa snažíme nezanedbať náš divoký lifestyle a nejak si to spríjemniť, čo sa našej krvnej skupine darí viac menej len v noci.

Je to proste taká ulicová vec a tomu sme prispôsobili aj vizuál, o ktorý sa postaral Marko Sewerovsky, ako o väčšinu mojich klipov. Ďalej už k tomu nejdem hovoriť nič, veď koniec koncov, každá skladba hovorí sama za seba. Jedine by som chcel ešte hajpnúť Patrika Riviera za vyyyyyborny zvuk. O chvíľku začnem sypať zase nové veci tak buďte naladení.“ 

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame