Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Ben Cristovao a Calin vydali párty klip k songu Prší, Prší (VIDEO)
ben cristovao calin prší prší
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Ben Cristovao a Calin vydali párty klip k songu Prší, Prší (VIDEO)

Ben Cristovao a Calin v klipe ‚Prší, Prší‘

Na svete je tretí videoklip z albumu PROTENKONTRAST, tentokrát sa spájajú Ben Cristovao a Calin v songu Prší, Prší! Oficiálny vizuál vyšiel 15. septembra 2022 a jeho réžiu sa postaral Tomáš Kasal, ktorý s Benom spolupracoval aj na predošlom klipe k songu Multiverse. Chalani potešili fanúšikov, pretože vydali vizuál k najpočúvanejšiemu songu z najnovšieho projektu 35-ročného rodáka z Plzne. Ku dnešnému dňu sa totiž song Prší, Prší dostal už nad hranicu 911-tisíc prehratí na Spotify.

Už zostávajú len dva týždne do ďalšieho Benovho koncertu v pražskej O2 Arene, ktorý sa uskutoční 1. októbra 2022! Spevák a raper sa naposledy v najväčšej aréne v Česku predstavil v roku 2019 a o pár dní si to bude môcť zopakovať. Lístky sú ešte stále k dispozícii a pohybujú sa od 990 – 1890 Kč. Kto sa chystá na tento koncert?

Albumy a produkty od Calina si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, ticketportal.cz

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame