Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
PTK a Yzomandias vydali luxusný klip k songu Kilo Na Můj Krk (VIDEO)
ptk yzomandias kilo
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

PTK a Yzomandias vydali luxusný klip k songu Kilo Na Můj Krk (VIDEO)

PTK, Yzomandias majú kilo na krku

Spolupráca dvoch českých raperov z mája tohto roka dostala svoj videoklip, PTK a Yzomandias sa vtedy spojili v songu Kilo Na Můj Krk! Oficiálny vizuál vyšiel 14. septembra 2022 a nemohli v ňom chýbať drahé predmety, vína či Yzo. Skladbu poznáme z albumu Trappin Lonely, ktorú vydal 28-ročný rodák z Chebu 29. mája 2022. Na tomto projekte sa chalani spojili aj vďaka piesni Baby A Benzo, ktorá sa už dostala nad hranicu 4,4 milióna prehratí, ale nájdeme tu aj spoluprácu s Nik Tendom na nahrávke Cestuju Na Beatech.

Každý z projektov, ktorý Patrik alias PTK doposiaľ vydal od albumu 27, obsahuje minimálne jeden song, ktorý sa dostal nad hranicu 1 milióna prehratí. Ide o jedného z najpopulárnejších českých raperov súčasnosti, o čom svedčí aj veľkosť mien, ktoré si volá na spoločné skladby. My veríme, že Yzomandiasom a Nik Tendom to neskončí a v budúcnosti sa pokúsi aj o československú spoluprácu.

Albumy a produkty od skupiny Milion+ si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, chebsky.denik.cz

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame