frayer flexking radikal chef dark
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMPOPVideo

Novinka do letného playlistu – Flexking, Radikal Chef a DARK ti „roztancujú prdel“! (VIDEO)

Flexking, Radikal Chef a Dark ťa roztancujú

Dobre vieme, že Frayer Flexking a Radikal Chef spolu vždy vymyslia niečo dobré, tento raz sa spájajú so značkou Dark. Spolupracovali na songoch Savage Queen, Klopi Klop či Centrifuga a tentokrát spolu nahrali song, ktorý v tvojom playliste nesmie chýbať. Novinka dostala názov po značke nového slovenského bylinného likéru, ktorý nesmie chýbať na žiadnej dobrej párty.

Chalani so značkou Dark spolupracujú už dlhší čas. Na jar tohto roka sa Flexking a Radikal zúčastnili kampane DARK Battle, kde sa proti sebe postavili s naloženými rýmami a o víťazovi rozhodovali followeri. Vtedy síce vyhral Radikal, ale fanúšikovia si vyžiadali spoločný song. Opäť sa teda stretávajú síce v battli, ale s featom, ktorý je melodický a jeho výsledok stojí fakt za to. Nech už si song pustíš kdekoľvek, v aute, na párty, doma, tento song ti vlezie do hlavy!

Albumy a produkty od Frayera Flexkinga si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Radikal Chefa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame