frayer flexking pil c hydro
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Frayer Flexking a Pil C v novom klipe pália ‚Hydro‘ a púšťajú nitro (VIDEO)

Frayer Flexking a Pil C vydali novinku ‚Hydro‘

Frayer Flexking a Pil C spájajú sily po štvrtý raz v kariére, tentokrát ide o spoločnú novinku s názvom Hydro! Na songu, ktorý vyšiel 18. augusta 2022 aj spolu s videoklipom, počujeme ďalšieho rapera, ktorý si hovorí PinkPanter. Z chalanov sa v tejto skladbe stávajú frajeri, ktorí pália hydro, púšťajú nitro a rozhadzujú viac, než zarobia. Pil C pokračuje v týchto nečakaných featuringoch, naposledy sme o ňom počuli v songu Bungee s Dokkeytinom a Rollsoutom.

Flexking a Pil C sa po prvýkrát spojili v roku 2019. Rodák z Partizánskeho vtedy vydal album 2086 spolu so songom Chlapci flexia, na ktorom hosťoval práve prvý spomínaný raper. Neskôr sme ich spolu počuli aj na trackoch Stokárske R/N/B z albumu STOKAR a Real z projektu On The Beat Bro od Mjay Beatza. O produkciu tejto trapovej nahrávky sa postarala stálica našej scény, Maiky Beatz. Tomu vďačíme aj za spoluprácu na legendárnych songoch Podzemie či Stokujeme vonku od skupiny Kontrafakt.

Albumy a produkty od Frayera Flexkinga si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Pil Ciho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame