čis t sin límite 2
Zdroj: deezer.com, shop.rukahore.sk
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoVideo

Raper Čis T vydal nový latino album Sin Límite vol. 2, čo naň hovoríš?

Čis T vydal album Sin Límite vol. 2

Slovenský rapper vydáva svoj druhý latino projekt, Čis T nám prináša očakávaný album Sin Límite vol. 2! Súbor 15 songov člen legendárnej skupiny L.U.Z.A. nahodil 22. júla 2022 už aj na streamovacie služby! Tieto kúsky rytmickej a tanečnej hudby sú plné zahraničných spoluprác, mená ako Damian the Lion, Lafer či Nahoy nás totiž sprevádzajú naprieč celým projektom. Na poslednej skladbe albumu s názvom Ayayay dokonca ako hosťa nájdeme aj Kaliho. Sme ti samozrejme ešte dlžní aj zdôvodnenie názvu albumu, ide o pokračovanie celku Sin Límite, ktorý vyšiel v roku 2012!

Pre Čistychova tento album nepredstavuje jeho prvú hudobnú aktivitu roka 2022. Objavil sa na novom Kaliho projekte Banán v songoch Vzduch a Kým ťa mám, pričom hosťoval aj v songu Sídlisko V.3 z albumu Dravec, ktorý Momo sprístupnil na streamovacích službách 3. júna 2022.

V našom oficiálnom internetovom obchode si môžeš zakúpiť exkluzívny set oboch projektov Sin Límite! Za výbornú cenu ti ponúkame kombináciu oboch CD, trička a nového CD, alebo si môžeš tieto produkty zadovážiť aj samostatne.

Albumy a produkty od Čis T-ho si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, open.spotify.com

Zdroj titulného obrázku: deezer.com, shop.rukahore.sk

Komentáre

Odporúčame