separ nový merch
Zdroj: Matúš Zeťák
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

Separ UŽ DNES vydáva nový merch, ktorý kúpiš exkluzívne len u nás, klikaj!

Separ vydáva exkluzívny nový merch

Jeden z najpopulárnejších slovenských rapperov súčasnosti opäť prekvapuje, Separ vydáva exkluzívny nový merch! Kolekciu oblečenia pod názvom „strašne som ďaleko ináč“ si budeš môcť zakúpiť jedine na našom Ruka Hore shope. A pozor, pretože predaj spúšťame už dnes večer, 9. júla! Nezabudni preto dnes sledovať náš oficiálny Instagram (@rukahore) a Facebook (Ruka Hore), aby ti nič neušlo a mal si možnosť výberu medzi prvými. V článku nižšie ti priblížime z akých produktov si budeš môcť vybrať, takže čítaj ďalej!

Separ svojím fanúšikom na Instagrame priblížil myšlienku za novým merchom a priznal, že ponuka oblečenia bude opäť veľmi pestrá:

„Poslednú dobu chytám hrozne veľa situácií, kedy si reálne poviem ‚strašne ďaleko som ináč‘. Taký ten moment, kedy fakt za*ebeš. Keď ti vyjde niečo, na čom si makal, alebo máš len fakt dobrý deň. V tejto *eblej dobe zažívať takéto dni je bless, takže som sa rozhodol, že tú emóciu prenesiem na merch. Na Ruka Hore shope som nemal nič už skoro rok, tak sme spravili niekoľko farebných variácií, vybrali nejaké fonty a je to na svete.“

Na výber budeš mať zo štyroch farebných variácií, ktoré ti prinášame nižšie aj spolu s fotkami. Nezabudni, drop nového merchu je tu už dnes večer, 9. júla exkluzívne na našom shope!

1. čierne tričko, čierny lesklý font a žltý font (fotka č.1)
2. krémové tričko, čokoládový font a pastelovo ružový font (fotka č.2, vpravo dolu)
3. čierne tričko, broskyňový font a lososový font (fotka č.2, vpravo hore)
4. čierne tričko, levanduľový font a biely font (fotka č.2, vľavo)

Albumy a nové produkty od Separa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

separ nový merch
Zdroj: Matúš Zeťák

separ nový merch
Zdroj: Matúš Zeťák

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Matúš Zeťák

Komentáre

Odporúčame