Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Radikal Chef, Ben Cristovao a Ego & Coder vydali nové projekty! Ktorý si vypočuješ?
ego & coder ben cristovao radikal chef
Zdroj: shop.rukahore.sk, open.spotify.com, blog.discogs.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Radikal Chef, Ben Cristovao a Ego & Coder vydali nové projekty! Ktorý si vypočuješ?

Nové projekty: Radikal Chef, Ben Cristovao a Ego & Coder

Prvý júlový a zároveň aj prázdninový deň nám priniesol hneď tri nové projekty, postarali sa o ne Radikal Chef, Ben Cristovao a Ego & Coder.

ego & coder ben cristovao radikal chef
Zdroj: shop.rukahore.sk, open.spotify.com, blog.discogs.com

1. Radikal Chef – FORZA EUROPA

Začíname slovenským rapperom, ktorý žije v Prahe a svoj posledný album Slovenský Hollywood vydal v predošlom roku. Ide o jeho prvé EP, keďže od roku 2016 sa sústreďoval na vydávanie albumov, najskôr trilógie Freeride a aj spomínaného Slovenského Hollywoodu.

Na coveri nového projektu si v teplákovej súprave futbalového tímu Paris Saint-Germain vychutnáva špagety z tenisky. Z ôsmych skladieb nám bola známa len tá posledná, Sportswear, ktorá dostala aj samostatný videoklip. Projekt obsahuje aj zaujímavé featuringy v podobe rapperov Moma, Lucu Brassi10x či Dokkeytina.

Albumy a produkty od Radikal Chefa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

2. Ben Cristovao – PROTENKONTRAST

Ani sa nám nechce veriť, že Ben 8. júna oslávil už 35. narodeniny. V piatom sólovom projekte nám prináša hviezdne spolupráce, ktoré si môže dovoliť len málokto. Calin, Rytmus, KOJO, Ego, Majka Spirita dokonca počuť až v dvoch songoch (Spiderman, Happy Birthday). Jediná skladba s názvom Ten Vibe, ktorou nás na tento album pripravil, vyšla 8. júna.

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!


3. Ego & Coder – Prototypes

Precedens, Egotron a dnes Prototypes. Pokiaľ nerátame Žijeme len raz mixtape z roku 2012, ide o tretí sólový projekt člena skupiny Kontrafakt. Spojenie s doteraz neznámym a neviditeľným producentom Coderom prinieslo 12 skladieb a len jediný featuring v podobe Rytmusa (ASMR).

Ego sa postaral o výnimočný projekt, každá pieseň je vytvorená v inej tónine molovej stupnice. Na tento fakt poukazuje aj zadnou stranou albumu, na ktorej sú vedľa názvov skladieb vyznačené aj ich tóniny. Ochutnávka projektu v podobe songu SME S5 bola úspešná, na YouTube si ju 10 dní od vydania poslucháči vypočuli už takmer 200 tis. krát.

Albumy a produkty od Ega si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: shop.rukahore.sk, open.spotify.com, blog.discogs.com

Komentáre

Odporúčame