Smokepurpp
Zdroj: Allhiphop
NewsEventySlovensko

Ďalšia hviezda navštívi Slovensko! Rubicon prinesie na Warm Up event svetoznámeho Smokepurppa!

Smokepurrp v Nitre!

Milovník amerických publík prichádza oficiálne do Nitry! Smokepurpp, vlastným menom Omar Jeffery Pineiro sa dostal do povedomia verejnosti 5 rokov dozadu so songom Audi! Práve tento song odštartoval raperovú úspešnú kariéru, pričom sa nám naposledy pripomenul songom Touch The Sky, ktorý sa ihneď stal virálnym na sociálnej sieti Tik Tok! Raper odštartuje leto na Warm Up Evente Rubiconu, ktorý sa uskutoční už 25.6, pričom o zábavu nebude núdza. Raperovi budú totižto na tomto warmupe robiť support mená ako sú Richie Wess a Yung Dred! Práve Richie Wess sa preslávil skladbou Alot to say na ktorej spolupracoval s Rich The Kid! Raper svoju zastávku v Nitre spraví v rámci Europe Jit Tour, ktorá začala v Rumunsku a končí v Izraeli!

Smokepurpp
Zdroj: Smokepurpp

Slovenský support?

O slovenský support sa postarajú ECM Squad, ktorý stoja za produkciou mnohých hitov ako sú YAK od Shimmiho, alebo Trapstar od Vercettiho. Ku ECM squadu sa pripoja 808 ZONE, ktorý si získali celú Nitru svojími perfektnými DJ setmi a supportom známych československých hudobníkov. To, že sa máte na čo tešiť ozrejmil aj samotný organizátor, Hugo Varga.

„Všetko prišlo veľmi spontánne a narýchlo. Ozval sa mi Hugo Kafumbi s tým, že Smokepurpp má európsku Florida Jit Tour a, že medzi Prahou a Bulharskom ma 6 dni voľna. Prišlo mi to ako dobrý nápad keby dostaneme takéto veľké zahraničné meno na Slovensko ale vedel som, že za 2 týždne sa nestíha spraviť promo aby to mohlo byť vo veľkom klube napríklad v Bratislave. A vzhľadom na to, že v auguste nás čaká dlho pripravovaný projekt Rubicon Festival tak sme to vymysleli ako Rubicon Warmup! Do budúcna by som určíte chcel priniesť na Slovensko aj väčšie zahraničné mená, ale všetko má svoj čas.“

Premiéra

Smokepurrp bude mať na Slovensku svoju premiéru. Svoju radosť zdielal s fanúšikmi aj cez video, kde ohlasuje svoj príchod a svoju nesmiernú radosť, že si bude môcť užiť spoločný večer so slovenskými fanúšikmi. Na základe tohto budete mať možnosť sa s raperom aj vyfotiť, kedže bude dostupný Meet & Greet v 585Barber! Lístky si budete mať možnosť zakúpiť v rámci siete GoOut!

Zdroj: Jana Trellová

Zdroj titulného obrázku: Allhiphop

Komentáre

Odporúčame