Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Martin Císar prichádza s country novinkou "Hľadám čo je správne"!
Martin Cisár
Zdroj: Martin Cisár
KLIPSK/CZNews

Martin Císar prichádza s country novinkou „Hľadám čo je správne“!

Martin Císar a jeho novinka

Spevák Martin Císar a producent Paul Project prichádzajú s novinkou Hľadám čo je správne.  Martin je známy ako popový spevák, ktorý svojím hlasom spolupracoval na niekoľkých slovenských hitoch. Jeho hlas môžete počuť v rôznych spoluprácach s interpretmi ako je Kali, Majself, Strapo atď. Spevák sa netají tým, že má rád rôzne hudobné žánre, a to je počuť aj v jeho novom počine, ktorý ladil do country-pop štýlu. Jeho hlas a úprimné texty prinášajú zaručené zimomriavky. 

Martin Cisár
Zdroj: Martin Cisár

Ako vznikala skladba?

Pieseň vznikla ešte v decembri, počas Martinovho výletu do Košíc, kde navštívil aj štúdio Paul Projecta. Samotná pieseň vznikla za tri hodiny. Mám veľmi rád country a tak nejako prirodzene vznikla v štúdiu myšlienka skúsiť niečo nové. Obaja sme boli prekvapení, ako rýchlo celý proces prebiehal. Za 3 hodiny sme mali nahratý song aj s textom, čo nás presvedčilo o tom, že je to správna cesta,“ skonštatoval spevák. Aj napriek tomu, že pieseň bola zložená pomerne rýchlo, umelci na nej pracovali niekoľko mesiacov. Pieseň považujú za malý experiment a Martin ju radí medzi jeho obľúbené autorské piesne. „O produkciu sa postarali môji kamaráti a skvelí producenti Paul Project a Randy Gnepa. Gitaru nám nahral Braňo Kociov a vokály nahrala Elis Mráz. Som veľmi vďačný každému, kto priložil ruku k dielu, spolupráca s nimi bola skvelá a určite nie posledná.

Zdroj: Martin Cisár

Zdroj titulného obrázku: Martin Cisár

Komentáre

Odporúčame