2Pac
Zdroj: Amazon
NewsČlánky

Ako reagovali spoluväzni, keď prišiel 2Pac navštíviť Mike Tysona? Takto na to boxer spomína!

2Pac a Mike Tyson

Bola doba počas ktorej sa dve najväčšie hviezdy svojich rešpektívnych branží kamarátili. Predsa len, je doposiaľ neslávne známe, že raper 2pac bol zastrelený cestou z boxerského zápasu Mikea Tysona v Las Vegas. Mike Tyson sa tento krát vyjadril na moment, kedy bol vo väzení a ako reagovali jeho spoluväzni na to, že ho prišiel navštíviť do väzenia raper počas jeho najväčšej slávy? Tieto návštevy od hviezd boli u boxerskej legendy absolútne typické a dokonca ho navštívili mená ako sú B.B. King, James Brown alebo dokonca Whitney Houston. Iba jedna hviezda dostala potlesk od spoluväzňov a tou bol práve 2Pac.

2Pac
Zdroj: Hiphopdx

Potlesk dostal aj od extrémistov

Mike Tyson sa vyjadril k tomuto stretnutiu následovne.

„Keď vošiel do návštevnej miestnosti  a tam boli sedláci a zástanci bielej rasy, tak všetci začali tlieskať. Neskutočne ho rešpektovali.“

Legendárny boxer sa taktiež vyjadril ku konfliktu, ktorý bol medzi Biggiem a 2pacom. Vyhodnotil to ako detský konflikt, kde príliš zapracovali emócie než logický úsudok. Tento rok to už bude 26 rokov odkedy nás raper opustil. Nezabudnite nám do komentárov napísať vašu najobľúbenejšiu pieseň od 2Paca! Mali by ste takúto istú reakciu, kebyže ho uvidíte v návštevnej miestnosti?

Albumy a Merch 2paca nájdete aj u nás na shope!

Zdroj: Complex

Zdroj titulného obrázku: Amazon

Komentáre

Odporúčame