separ momo karma dravec
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Momo a Separ novinkou ‚Karma‘ uzavreli spor a vysvetlili, ako sa uzmierili!

Momo a Separ v spoločnej novinke ‚Karma‘

Na svete ich je prvá spolupráca od roku 2014, Separ a Momo vydávajú spoločný song Karma! Nová skladba vyšla aj spolu s videoklipom 19. mája 2022, pričom jeho réžiu si zobral na starosť Juraj Škula. Producent H00dini sa rozhodol pre trapový beat, ktorý je Momovi typický a najviac mu sedí. Skladba, ktorá sa nachádza aj na albume Dravec predstavuje ich prvú kolaboráciu za posledných osem rokov! Naposledy si rapperi navzájom hosťovali na albumoch Buldozér či Rival, avšak nesmieme zabudnúť ani na piesne Škola Rapu, Správca či Majster Slova.

Chalani sa následne pohádali a mali svoje nezhody, tým je však dnes už koniec. Separ na svojom Instagrame priblížil zákulisie ich uzmierenia, ktoré je veľmi zaujímavé a nevídané:

„Jedného dňa som letel točiť klip na SMGO (Show Must Go On – Separova séria songov) do Paríža. Na úplnu halucináciu tým istým letom išiel do Paríža aj Momo. Cestou tam, aj cestou späť, to nevymyslíš. Jediné voľné sedadlo bolo vedľa mňa, jak z filmu. Keďže sme mali veľa nevypovedaného, obidva lety sme sa porozprávali jak dospelí ľudia.

Povedali sme si čo bolo treba a podali si ruky. Pestovať hnev nikam nevedie a keď človek dokáže priznať chybu, je normálne odpustiť mu. No a keďže tlak verejnosti bol extrémny, slovo dalo slovo a dnes je tu po cca polstoročí ďalšia spoločná vec.“

Momov album Dravec kúpiš aj spolu s merchom na našom RH shope! Klikaj na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame