yael klinec automat
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Nový Automat! Yael a Klinec rappujú Eminema a vydali cover na Usherov song!

Nový Automat a cover, hosťami Yael a Klinec

Je tu nový Automat, do ktorého prijali pozvanie spevák Yael alias Matúš Kolárovský a herec Klinec alias Martin Klinčúch. Moderátor Tomy Kotty sa s chalanmi rozprával o pikoškách z hereckého šoubiznisu a následne začiatkoch speváka, ktoré sú spojené aj s piesňou Vďaka Ti. V rozhovore zazneli skladby Mekyho Žbirku, Jaromíra NohavicuMachine Gun KellyhoEminema a aj skupiny Kontrafakt či Separa. Podľa nás ide o jeden z najvtipnejších dielov Automatu, čo naň povieš ty?

Spolu s novým Automatom je tu opäť aj nový cover, Tomy Kotty si na chalanov tentokrát pripravil prekvapenie. Song Yeah! od amerického speváka Ushera vyšiel v roku 2004 a bol súčasťou detstva oboch hercov. Chalani súhlasili, avšak do coveru stiahli aj nášho moderátora, ktorý dostal jednu rappovú slohu. Videoklip vznikol vďaka spolupráci so spoločnosťami Auto-Impex, SosTeam Slovakia, Trafo.sk a Benzinol. Vizuál vznikol aj za podpory m:zone. Čo povieš na túto novinku?

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame