porsche boy back in the dayz
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Porsche Boy sa v novinke ‚Back In The Dayz‘ spája so svojím mladším „ja“!

Porsche Boy vydáva novinku ‚Back In The Dayz‘

V roku 2019 vydal hit Stanko Lobotka, o tri roky neskôr Porsche Boy predstavuje svoj debutový album prvým singlom s názvom Back In The Dayz. Novinku predstavil včera, 6. apríla aj spolu s videoklipom na oficiálnom YouTube kanáli formácie WELOVEVERYSIMPLE. Produkciu a našlapaný beat si zobral na starosť Nuri, ktorý Kontrafaktu minulý rok robil aj hudbu k songu Reklama Na Rap.

porsche boy back in the dayz
Zdroj: youtube.com

Zásluhy na videoklipe pripisujeme režisérovi Petrovi Zoubkovi a skupine Produkce beze strachu, ktorá ponúka kvalitu vo všetkých odvetviach vizuálnej tvorby. Porsche Boy sa v songu Back In The Dayz vracia do mládežníckych čias, čo potvrdzuje obsadením mladého chlapca Vojtěcha Špičku. Ten stvárňuje rapperove mladšie „ja“ a sprevádza nás celým vizuálom. Odporúčame si klip pozrieť viackrát, vždy nájdete niečo nové a oceníte snahu tvorcov, ktorí si na tomto kúsku dali záležať.

Miško Pipíško alias Peniažky alias Porsche Boy nás už čoskoro poteší debutovým albumom. Presný dátum zatiaľ nepoznáme, ty si však už dnes môžeš vypočuť prvú skladbu z očakávaného projektu prostredníctvom linku nižšie.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame