Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Lucie Bílá a Jan Bendig vydali emotívnu novinku, ktorá je hitom internetu!
lucie bílá jan bendig
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Lucie Bílá a Jan Bendig vydali emotívnu novinku, ktorá je hitom internetu!

Lucie Bílá a Jan Bendig s dôležitou myšlienkou

Lucie Bílá a Jan Bendig vydávajú emotívnu novinku s názvom Jednu malou chvíli. Song vychádza aj s videoklipom a dojímavým životným príbehom, ktorý motivuje k nepremárneniu dôležitých a spoločných okamihov. Autorom hudby je popredný český producent Dalibor Cidlinský jr. a text k piesni napísal český pesničkár Pokáč.

Videoklip k novému singlu vznikol v réžii Lukáša Rejmona. V hlavných úlohách sa predstavili obaja speváci a aj herci Barbora MunzarováMilan Šenki.

Ľudí, ktorí ku mne nejakým spôsobom patria, spoznám na diaľku. Honzu som videla na javisku v Hudobnom divadle Karlín na odovzdávaní cien Slávik, a napriek tomu, že bol v partii niekoľkých iných spevákov, bol neprehliadnuteľný. Napadlo mi – ak nejakého mladého kolegu predstaviť mojim priaznivcom, tak on je ten pravý. Talentovaný, čistý a láskavý. Zaspievať si s ním na albume, ktorý práve pripravujem, je pre mňa radosť,“ hovorí o novej spolupráci Lucie Bílá.

Hľadala som pre naše dueto tému a rodina a vzťah boli jasná voľba. Už preto, že sme s Honzom o generáciu inde, môžeme osloviť viac ľudí. Tá moja mi rozumie a tá jeho má ešte čas pochopiť,“ približuje speváčka pozadie videoklipu.

Lucku som vždy považoval za svoj veľký vzor. Preto stále nemôžem uveriť tomu, že vydávame túto spoločnú pesničku. Spoluprácu si neviem vynachváliť, pretože to, ako sa o Lucke hovorí, že je veľký profík, som mal možnosť vyskúšať si na vlastnej koži. Je to nádherný zážitok a pocit mať song s Luckou Bílou,“ dodáva k spolupráci nadšene spevák Jan Bendig.

lucie bílá jan bendig
Zdroj: TS

Lucie Bílá a jej darčeky pre fanúšikov

Dvadsaťnásobná česká slávica oslávila 7. marca narodeniny, a tak je nový singel prvým darčekom pre fanúšikov. Ďalším je premiéra obnoveného úspešného muzikálu Láska je láska, ktorý sa hrá v Divadle Lucie Bílej. O libreto a réžiu sa postaral Antonín Procházka, hudbu napísal Ondřej Soukup a texty Gabriela Osvaldová.

V neposlednom rade chystá Lucie so svojou kapelou i narodeninový koncert, ktorý sa uskutoční 12. apríla v pražskom paláci Lucerna, kde zaznie i nový duet s Janom Bendigom. Ide o preložený koncert a pôvodne zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Prvú dámu českej hudobnej scény čaká tiež séria koncertov s jej dvorným klaviristom a skladateľom Petrom Maláskom.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, TS

Zdroj titulného obrázku: YouTube, TS

Komentáre

Odporúčame