Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kedy Separ vydá rum Monsignor a EXTREM košíčky s bielou čokoládou?
separ rum monsignor extrem košíčky
Zdroj: instagram.com
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

Kedy Separ vydá rum Monsignor a EXTREM košíčky s bielou čokoládou?

Separ vydá rum Monsignor a nové EXTREM košíčky!

Separ chystá v roku 2022 veľké veci, očakávaný rum Monsignor a EXTREM košíčky s bielou čokoládou sa nám do rúk zrejme dostanú už čoskoro. Nové gastronomické projekty avizoval už na začiatku tohto roka a vyzerá to tak, že sa naozaj onedlho stanú skutočnosťou! Pred pár dňami sa po novom tetovaní vybral na západnú pologuľu, kde sa naplno venuje projektu svojho alkoholického nápoja.

separ rum monsignor extrem košíčky
Zdroj: instagram.com

Separ dal svoj rum na starosť uznávanému výrobcovi z Kuby

Rapper na svojom Instagrame prezradil, že sa na ňom bude podieľať uznávaný výrobca rumu z Kuby a odpovedal aj na otázky fanúšikov ohľadom jeho ceny či dátumu vydania:

Toto je Francisco “Don Pancho” Fernandez, legenda rumového priemyslu a človek, ktorý dal touch a chuť skoro všetkým svetovo predávaným a uznávaným rumom. Tento kráľ robil aj receptúru nášho MONSIGNOR rumu, ktorý už čoskoro budeš môcť kúpiť na Slovensku.

Neviem, či som mal niekedy toľko reakcií na niečo, ako tento rum. Predpokladáme, že to pôjde von v lete a cena bude do 30 eur. Chceme to vyvážiť, aby to bolo cenovo dostupné, ale treba si uvedomiť, že to nie je žiadna zemiaková p**ovina z pivnice. Nevieme, či bude prvých pár tisíc litrov stačiť, lebo sa to rýchlo vypredá, ale prvé várky pôjdu na OMV pumpy.

Jeho značka EXTREM bude okrem tyčinky obohatená aj o košíčky z bielej čokolády, ktoré budú mať špecifickú náplň. Rovnako ako v prípade rumu, aj tento produkt bude spočiatku dostupný len na OMV pumpách.

Toto je ďalší projekt roka 2022, ktorý ide do finále a čoskoro si ho budeš môcť kúpiť. EXTREM mini white s arašidovo vanilkovou náplňou v bielej čokoláde s proteínom. Štartujeme na OMV pumpách.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, instagram.com

Zdroj titulného obrázku: instagram.com

Komentáre

Odporúčame