Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Ektor klipom 'Se změnili | Hodně styl' fanúšikov pripravuje na nový album
ektor se změnili hodně styl
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Ektor klipom ‚Se změnili | Hodně styl‘ fanúšikov pripravuje na nový album

Ektor a Se změnili + Hodně styl, nový album sa blíži!

Ektor vydáva vizuál k dvojskladbe Se změnili a Hodně styl, z ktorých vznikol takmer päťminútový videoklip. Ide o prvú ochutnávku nadchádzajúceho albumu, ktorý vyjde už tento rok a bude niesť názov Detektor III. Ten je zároveň pokračovaním tejto trilógie, ktorá začala v rokoch 2015 a 2016. Okrem toho, že je jedným z najpopulárnejších rapperov na CZ/SK scéne, patrí aj k najaktívnejším. Od roku 2015 totiž nevydal album len v roku 2018, naposledy šlo v rokoch o albumy Original a Original (Deluxe) v rokoch 2020, resp. 2021.

ektor se změnili hodně styl
Zdroj: youtube.com

Český rapper je v top forme, čo potvrdzuje štýlovým videoklipom, v ktorom z neho cítiť veľkú silu a rešpekt. Prejav, flow a texty sú opäť na vysokej úrovni, čo dnes už nie je úplnou samozrejmosťou. My sa však veľmi tešíme, že sa v novinke rozhodol ísť aj do spevavejších polôh. Dal si teda možno poradiť od svojej matky a speváčky gréckeho pôvodu, Teny Elefteriadu, ktorá so svojou sestrou Marthou v susedných Čechách kedysi tvorila populárne duo.

Novinky Se změnili a Hodně styl však neobsahujú len kvalitný rap, ale aj beat a produkciu na vysokej úrovni. V prípade prvého songu ďakujeme Seanovi Brownovi a Achillesbeats, ten druhý produkoval Voodoo808. Ektor si zvolil zaujímavú kombináciu songov, ktorou fanúšikov navnadil na to, čo sa čoskoro bude v súvislosti s novým albumom diať. Veríme, že bude žánrovo rovnako rozmanitý, ako piesne v novom klipe.

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame