Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kali a Jediné: Vo vianočnom videoklipe účinkuje celá rodina, aj jeho dcérka
kali jediné
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Kali a Jediné: Vo vianočnom videoklipe účinkuje celá rodina, aj jeho dcérka

Kali a Jediné: Vianočný videoklip a jeho rodinka aj s dcérkou

Kali vydáva videoklip ku skladbe Jediné, ktorá sa nachádza aj na jeho novom štúdiovom albume s názvom Život Neni Zlý. Video vyšlo už 21. decembra a prostredníctvom neho sa dostávame do prostredia, ktoré je plné vianočnej atmosféry. Jeho manželka spolu s dcérkou a celou rodinkou zdobia stromček, sledujú vianočné filmy a jedia tradičné sviatočné jedlá.

Jeden z najpopulárnejších slovenských rapperov sa na svojom Instagrame všetkým fanúšikom poďakoval za priazeň a poprial im všetko dobré v súvislosti s najkrajšími sviatkami roka:

„Posledný klip tento rok je online na YouTube. Chcem sa Vám zároveň poďakovať za ďalší rok, ktorý to so mnou ťaháte. Ďakujem Vám a prajem Vám a vašim rodinám hlavne veľa zdravia. Pekné sviatky všetkým!“

Kali si pre teba na našom shope pripravil množstvo hudby a merchu, vrátane nového albumu Život Neni Zlý! Stačí kliknúť na TENTO LINK a dozvieš sa viac! 

Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame