automat koza bobkov
KLIPSK/CZNews

Automat a Koza Bobkov: Jazda a rozhovor s komikom, žijúcim v Amerike

Automat a Koza Bobkov: Jazda a rozhovor s komikom, žijúcim v Amerike

Najnovší Automat a jeho hosť Koza Bobkov nám priniesli najrýchlejšiu talkshow. Moderátor Tomy Kotty sa rozprával s komikom, ktorý dnes žije v USA a my sme ho stihli odchytiť na Slovensku. Porozprávali sme sa s ním o tom, prečo točí vlogy, čo predchádzalo jeho súčasnej situácii a o jeho láske k autám. Vďaka tomu rozhovoru nás utvrdil v tom, že si nedáva servítku pred ústa a už má aj svoju vlastnú značku oblečenia. Celý rozhovor nájdeš na našom YouTube kanáli, alebo si ho môžeš pozrieť vďaka linku nižšie.

Koza Bobkov reaguje na popularitu

Tomy Kotty sa ho okrem iného spýtal aj na to, či sa po návrate na Slovensko cíti komfortne, keďže ho ľudia spoznávajú a zastavujú:

„Vieš čo, mňa celý život všetci poznali. Škôlka, základná, stredná, vysoká škola, všetci vždy vedeli čo som a kto som. Nie je to teda zrazu nejaká veľká zmena. To, že mám teraz úspech vďaka YouTubu nie je také, že som doteraz nerobil nič a zrazu som začal. Ja sa už 15 rokov pohybujem v zákulisí šoubiznisu, robil som veci pred kamerou, alebo za kamerou. Nebolo to vždy o autách, robil som stand-up, v 17-18 rokoch som chodil na rôzne konkurzy. Momentálne napredujem vo všetkom, čomu sa venujem. Mám biznis s kávami aj liečivými hubami. Cez 2 roky už pracujem na filme „Na Prach“ a už teraz viem, čo sa bude robiť ďalej. Ešte by som aj zabudol, že mám ďalší biznis, s autami. Kupuješ, predávaš, opravuješ, zbieraš, tomuto sa tiež venujem.“

koza bobkov

Nadväzujúce video od Kozu Bobkov

Poznať ho môžete aj vďaka účinkovaniu v televíznej show Československo má talent. Rodák zo Spišskej Novej Vsi sa momentálne venuje najmä autám a točeniu vlogov na svoj YouTube kanál. Okrem rubriky Automat, ktorá vyšla na našom YouTube kanáli je vonku aj ďalšie video na kanáli Kozu. Opäť si na svoje prídu fanúšikovia Kozovho humoru a rýchlych automobilov.

Čo hovoríš na nový diel rubriky Automat? Si fanúšikom Kozu Bobkov? Podeľ sa s nami o tvoje názory dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, na ktorom vždy máme množstvo hudby a merchu, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta Ruky Hore a hudby klikaj sem!

Komentáre

Odporúčame