katy perry videoklipy
KLIPSvetNews

Katy Perry oslavuje 37. narodeniny: TOP 5 videoklipov americkej popstar!

Katy Perry oslavuje 37. narodeniny: TOP 5 videoklipov hviezdnej speváčky!

Katy Perry oslavuje 37. narodeniny a pri tejto príležitosti sa pozrieme na TOP 5 videoklipov od speváčky, po novom už aj matky. Dcérka dostala meno Daisy Dove a otcom je herec Orlando Bloom, s ktorým je už od roku 2016. Americká hviezda pochádza z kresťanskej rodiny, začínala s akustickou gitarou, jej veľký čas prišiel až v roku 2008 vďaka hitu I Kissed A Girl. Katherine Hudson pod svojim úspešným pseudonymom vydala päť štúdiových albumov a nespočetné množstvo medzinárodne populárnych piesní. Patrí medzi umelcov, ktorých popularita vzrástla vďaka videoklipom na sieti YouTube a dnes sa pozrieme na päť najpozeranejších.

Zdroj: youtube.com

Katy Perry oslavuje narodeniny: TOP 5 najsledovanejších videoklipov

5. Katy Perry feat. Migos – Bon Appétit

Jedna zo sexuálnejších piesní má na featuringu populárnu hip-hopovú formáciu Migos, ide o prvú kolaboráciu medzi týmito umelcami. Speváčka hovorí o tom, ako sa snaží uspokojiť sexuálny apetít svojho partnera, aj preto text obsahuje viaceré odkazy na jedlo. Videoklip je nemenej príťažlivý a nachádza sa na albume Witness z roku 2017, na ktorom nájdeme aj Chained To The Rhythm či Swish Swish. Kalifornská rodáčka tvrdí, že song je aj o tom, ako majú ženy nad vecami kontrolu:

„Myslím, že je to z každého rožku trošku, na jednej strane si myslia, že nás muži majú celých prekuknutých, ale na druhej tiež nie sme len kus mäsa. Chceš ma len využiť, získať niečo, čo mám – prepáč, teraz mám kontrolu ja.“ – Katy Perry pre Kiss FM

4. Katy Perry – Firework

Oslavná pieseň s orchestrálnym refrénom patrí k jej prvým hitom, úspešne nadviazala na California Gurls a Teenage Dream. Čo sa týka textu, song má povzbudiť každého, komu chýba motivácia, alebo sa cíti byť zbytočný. Motivácia hovoriť ľuďom, že sú krásni a potrební sprevádza speváčku celú jej kariéru, v tomto prípade ide o hlavnú myšlienku songu. Okrem iného sa objavila aj vo filme Madagaskar 3 v cirkusovej scéne v Londýne.

Katy Perry a jej TOP 3 najsledovanejšie videoklipy kariéry

3. Katy Perry – Last Friday Night (T.G.I.F.)

Óda na energickú párty plná alkoholu a tanca sa stala hymnou amerických študentských osláv. Katy si v klipe zahrala rolu Kathy Beth Terry a aj napriek tomu, že ľutuje takmer všetko čo spravila, tak si to chce zopakovať odteraz už každý týždeň. Song, ktorý opisuje jeden veľký žúr, sa stal piatym songom z albumu Teenage Dream, ktorý sa dostal na prvé miesto medzinárodných hitparád.

2. Katy Perry feat. Juicy J – Dark Horse

Prostredníctvom posledných dvoch songov sa pozrieme na ďalší album, tentokrát PRISM z roku 2013. Skladba vyšla v septembri toho roka a tiež sa dostala na prvé miesto medzinárodných rebríčkov. Refrén skladby hovorí o hlavnej myšlienke celkom jasne „keď si raz môj, už tomu inak nebude„. Kontroverziu vyvolala sloha rappera z Memphisu, v ktorom sa nachádza veta „she eat your heart out like Jeffery Dahmer„. Tá totiž odkazuje na sériového vraha, ktorý je známym kanibalom.

1. Katy Perry – Roar

3,5 miliardy pozretí. Viac snáď ani netreba dodať, jedna z najpopulárnejších popových piesní tohto storočia hovorí sama za seba. V rokoch 2013 – 2015 bolo takmer nemožné dostať ju z rádií či sociálnych sietí a Katy týmto songom oznámila návrat veľkej hviezdy. Ukazuje v ňom, aká je silná, odolná a namotivovaná. Perry však prezradila, že song napísala aby povzbudila najmä ostatných, keďže o sebe hovorí ako o introvertke.

Čo hovoríš na najprehrávanejšie videoklipy od Katy Perry? Patríš medzi fanúšikov/čky americkej speváčky? Podeľ sa s nami o tvoj názor na tento článok dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Pozri sa tiež na náš shop, na ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu, shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius

Zdroj titulného obrázku: justjared.com

Komentáre

Odporúčame