Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Doja Cat oslavuje 26. narodeniny: Jej TOP 5 najpozeranejších videoklipov!
doja cat top 5
KLIPSvetNews

Doja Cat oslavuje 26. narodeniny: Jej TOP 5 najpozeranejších videoklipov!

Doja Cat oslavuje 26. narodeniny: TOP 5 najsledovanejších videoklipov

Doja Cat dnes oslavuje svoje 26. narodeniny a pri tejto príležitosti sa pozrieme na TOP 5 najsledovanejších videoklipov americkej speváčky. Vlastným menom, Amala Ratna Zandile Dlamini sa hudbe venuje od roku 2012, kedy svoju hudbu začala pridávať na SoundCloud. Výnimočná melodická rapperka a osobnosť je známa vďaka videám, ktoré si svojich fanúšikov našli najviac fanúšikov na sieti TikTok. Na konte má tri albumy, rovnaký počet má aj nominácií na cenu Grammy.

Zdroj: mb.com.ph

Americká speváčka a jej TOP 5 najsledovanejších videoklipov

5. Doja Cat feat. Gucci Mane – Like That 

Obaja umelci v songu hovoria o tom, ako by si predstavovali, aby sa pri nich partner správal. Pre rappera z Atlanty šlo o prvú kolaboráciu z Dojou a videoklip je veľmi vzrušujúci, najmä vďaka tomu, že v ňom speváčka odhaľuje svoje pozadie. Nachádza sa na druhom albume, Hot Pink, na ktorom sekunduje megahitu Say So.

4. Doja Cat feat. SZA – Kiss Me More

Jeden z najväčších hitov tohto leta je posledným songom na najnovšom albume 25-ročnej rapperky. Na túto skladbu si zavolala speváčku SZU a ku svojim výberom kolaborácií sa vyjadrila takto:

„Vždy som chcela skúšať rôzne veci. Chválim a cením si umelcov, ktorí si za niečím stoja. Esteticky je to veľmi príjemné a ťahá to veci vpred. Je chcem vyskúšať úplne všetko, ale cítim, že ma to ťahá do house-u, disca a týchto. Tam zrejme leží moje srdce. Ale stále robím aj veci, ktorým nerozumiem! Je to stále fakt zábava.“ – Doja Cat pre V Magazine

3. Doja Cat & Tyga – Juicy

Ide o remix na jej už tak hviezdny hit Juicy, na ktorý si zavolala kamaráta z Los Angeles, Tygu, pre ktorého to bola prvá kolaborácia so speváčkou. Videoklip je plný farieb a je zaujímavo ovocne ladený, keďže názov znamená v preklade ‚šťavnatý‚, tak je to celkom pochopiteľné.

Doja Cat a jej Top 2 najsledovanejšie videoklipy zatiaľ

2. Doja Cat – Boss Bitch

V roku 2020 vyšiel film Birds Of Prey, v ktorom stvárňuje hlavnú rolu austrálska kráska Margot Robbie, ktorá hrá Harley Quinn. Na albume, ktorý predstavuje soundtrack tohto celovečeráku sa nachádza aj pieseň, ktorá je v tomto rebríčku na druhom mieste. Konkrétne je hneď prvou skladbou. Song je jedným z tých kratších, dostal sa tesne nad dve minúty, avšak popularitu má obrovskú, spolu s videoklipom.

1. Doja Cat – Say So

O jednom z najväčších popových songov si veľa hovoriť netreba. Pieseň bola veľmi dlhú dobu na vrchole rebríčkov a je dôvodom, prečo Doju pozná väčšina teenagerov už aj na Slovensku či v Česku. Nahrávka získala medzinárodnú popularitu a pravidelne dostáva svoj priestor aj v našich rádiách. Toto o nej povedala samotná umelkyňa:

„Say So“ je založená na mojej strane mince. Viac som premýšľala v štýle: „Prečo len stojíš v kluboch a hľadíš na mňa, keď si mohol prísť?“ S vedomím, že ten chlap pravdepodobne príde, alebo nie, pretože má priateľku, ale svoju rolu v tom hrá veľa rôznych faktorov. Naozaj neviem, prečo by bol chlap príliš hanblivý chodiť k dievčaťu v klube. Pritom v sebe pravdepodobne obaja už nejaké drinky majú. Preto vo videu chcela inštalatéra, ktorý robí nejakú prácu a nemôže byť neprofesionálny, je profesionálny a snaží sa zachovať chladnú hlavu v situácii, keď ja doslova nasávam kocku ľadu, kým sa on pokúša opraviť moju konzolu. Snaží sa udržať svoju hlavu pohromade. Bol to zaujímavý spôsob, ako to vyjadriť cez video.“ – Doja Cat pre Coup De Main

Čo hovoríš na hudbu Doje Cat? Ktorý videoklip sa ti páčil najviac? Sleduješ tvorbu americkej rapperky? Podeľ sa s nami o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni tiež kuknúť náš shop, na ktorom máme hromadu zaujímavej hudby a merchu, shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius

Zdroj titulného obrázku: bbc.com

Komentáre

Odporúčame