Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Spevák Justin Bieber prichádza s vlastnou marihuanovou kolekciou!
Spevák Justin Bieber
Zdroj: WallpapersHD.com
News

Spevák Justin Bieber prichádza s vlastnou marihuanovou kolekciou!

Spevák Justin Bieber a marihuana?

Mesto anjelov je celosvetovo známe, ako miesto, kde človek môže zažiariť a stať sa celosvetovou hviezdou, alebo neuspieť, ale stále nájsť prácu v produkcii, ktorá mu bude vynášať životné minimum. Medzi šťastlivcov, ktorí si získali srdcia ľudí patrí aj spevák Justin Bieber, ktorý figuruje na scéne už viac než 10 rokov a snaží sa svoje portfólio rozšíriť o nový biznis. Tým, že štát Kalifornia je liberálny, čo sa týka zákonov, tak už dlhé roky je tam legalizovaná marihuana. To vytvára pre mnohých ľudí veľmi dobré podmienky pre štart podnikania a práve Justin Bieber sa rozhodol využiť svoju slávu pre začiatok podnikania. Ako bude vyzerať jeho marihuanová kolekcia? Prinesie niečo nové na trh? Poďme sa na to pozrieť!

Spevák Justin Bieber
Zdroj: Allthingslive.com

Pomenované po songu

Kolekcia, ktorú zastrešuje marihuanová spoločnosť Palms bude niesť názov „Peaches“. Táto kolekcia nesie názov po spevákovom minuloročnom songu, pričom každá škatuľka bude obsahovať aj vlastný zapaľovač. Stanovisko spoločnosti znie jasne, pomaly ničiť stigmu, akú nesie so sebou marihuana a zlepšiť dostupnosť produktov pre ľudí. Jointy budú dodávané v škatuľke, ktorá bude obsahovať sedem kusov, pričom oficiálna cena nebola ešte stanovená.

Spevák Justin Bieber
Zdroj: Forbes.com

Tak čo? Zájdete si na dovolenku do LA? Napíšte nám svoj názor na tento produkt do komentárov!

Zdroj: NME

Zdroj titulného obrázku:

Komentáre

Odporúčame