Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Nicki Minaj ohlásila ďalšiu spoluprácu s Tekashim. Kedy bude singel? - NEWS | RUKAHORE.sk
NewsHIP-HOP

Nicki Minaj ohlásila ďalšiu spoluprácu s Tekashim. Kedy bude singel?

Chvíľu po tom, ako sa skončili dohady o tehotenstve rapovej kráľovnej Nicki Minaj, sa objavili informácie, že sa dočkáme ďalšej rapovej „senzácie“. Mala by sa totiž ukázať na pripravovanom singli „Trollz“ od Tekashiho.

V domácom väzení sa 6ix9ine snaží vyťažiť zo svojho návratu na rapovú scénu čo len ide. Po úspechu svojho comebackového singlu „Gooba“ si krátko po ňom naplánoval ďalší track. Ten však odložil z ohľadu na situáciu okolo vraždy Georgea Floyda, kedy mu prišlo nevhodné vydávať nový banger. Už sa k tomu však schyľuje, mali by sme sa ho dočkať už zajtra, 12. júna. Čo však bude zaujímavosťou, je fakt, že to bude ďalšia Tekashiho spolupráca práve so spomínanou Nicki Minaj!

Tá sa totiž vyjadrila, že jej je v podstate jedno, čo o doposiaľ väznenom raperovi hovorí verejnosť a z čoho bol obvinený. Podľa jej slov keď proste niekoho raz spozná na vlastnej koži, tak to nič na svete nedokáže zmeniť. 

Pre rap queen Nicki Minaj to bude prvá vec od jej úspešnej spolupráce so svojou kolegyňou Doja Cat. Ich spoločný banger „Say So“ zaznamenal úspech medzi fanúšikmi a hlavne sa mu dostalo uznania v podobe historicky vôbec prvého miesta v rebríčku Billbord Hot 100 v rámci ženského rapového dua. Okrem toho, že bude spolupracovať s dúhovým Tekashim, sa zároveň pred pár dňami nechala počuť, že by sme možno mali konečne dostať dlho sľubovanej exkluzívnej spolupráce s Kanye Westom.

Malo by ísť o song „New Body“, ktorý sa pôvodne mal dostať ešte na Kanyeho album YANDHI, z ktorého sa neskôr stal vlastne projekt JESUS IS KING. Dvojica ku skladbe mala natočiť aj videoklip a keďže fanúšikovia si song už dlho pýtajú, možno by sme sa ho onedlho mali naozaj dočkať.

● Albumy Nicki Minaj pre teba stále máme na našom shope ●

Nedávno nám 6ix9ine zároveň ukázal chystanú spoluprácu s Akonom. Na jeho pripravovanom štúdiovom albume, by sa tak malo ukázať pokračovanie Akonovho hitu „Locked Up“ z roku 2003. Páči sa vám Tekashiho nový zvuk?

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame