Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Anita Soul nás novinkou 'Lepšie Mi Je' pripravuje na nový album (VIDEO)
anita soul lepšie mi je
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsPOPRnBVideo

Anita Soul nás novinkou ‚Lepšie Mi Je‘ pripravuje na nový album (VIDEO)

Anita Soul v R&B novinke ‚Lepšie Mi Je‘

Absolvovala hudobné konzervatórium a hudobní kritici ju označili ako speváčku so zahraničným hlasom, Anita Soul vydala novinku Lepšie Mi Je! Dlho sme o nej hudobne nepočuli, respektíve jej sólo kariéra na chvíľu utíchla. Skladbou, ktorá vyšla vo štvrtok, 10. novembra, podčiarkuje jej návrat na hudobnú scénu a to hneď aj v slovenskom jazyku. Song nesie tému, ktorá je opäť aktuálna a nežne žensky ladená.

Skladba je o láske, vzťahoch. Chcela by som týmto songom povzbudiť ženy, aby si vážili samé seba a svoju hodnotu. Aby sa nastavili tak, aby sa ľúbili, nie narcisticky, ale tak zdravo žensky. Každá sme iná, no každá jedna z nás je výnimočná. A ak nám nejaký chlap nedáva to, čo potrebujeme, to z čoho sme šťastné a cítime, že nám nedáva svoj čas a zanedbáva nás, tak proste si treba uvedomiť svoju hodnotu a pustiť ho k vode. Nech sme s človekom, ktorý nám tú energiu dáva, nie berie. A nejde len o mužov, treba si v živote stanoviť hranice a obklopiť sa ľuďmi, ktorí nás robia,” hovorí o námete skladby Anita Soul.

Anita Soul vydá nový album už čoskoro

Samotný song vznikol v spolupráci so skladateľom Jayom Dott Cee v konečnej koprodukcii a hudobnom aranžmá, ktorý upravil hudobník a speváčkin partner, Eugen Vizváry. Anita si text napísala sama a o mix/master sa postaral zvukový inžinier Maiky Beatz. Atmosférický videoklip natočil tím Illuminate Production pod réžiou klipmakera Martina Miku. Niet pochýb o tom, že je Anita doma v žánroch jazz, soul a predovšetkým R&B, no cudzie jej nie je ani herectvo. V samotnom vizuáli ju nalíčil make up artist Tomáš Vida a styling dotvoril Andrej Kusalik, dvorný stylista najznámejších tvárí Česka a Slovenska. Anita však tento rok ešte nekončí.

Veľmi sa teším na toto obdobie a hlavne to, že opäť tvorím, takže ešte dokonca roka vydám skladby, ktoré budú na mojom albume a to v slovenskom jazyku. Album plánujeme už vydať začiatkom roka,” prezradila speváčka nadšene na záver.

Albumy a produkty od Anity Soul si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame