majk spirit jeseň klipy 2022
Zdroj: instagram.com
NewsHIP-HOP

Majk Spirit teší fanúšikov, na jeseň vydá niekoľko nových klipov (VIDEO)

Majk Spirit bude na jeseň aktívny

Bratislavská stálica Majk Spirit je späť, raper sa s fanúšikmi na Instagrame podelil o krátky oznam, pretože jeho jeseň bude plná novej hudby. Posledné týždne pracuje na nových videoklipoch, ktorých súčasťou budú aj mená z českej scény ako Paulie Garand či Ben Cristovao. Jeho výlet v Prahe bol obohatený aj o vystúpenie v O2 Arene v rámci Benovho koncertu, ktorý sa uskutočnil minulý piatok. Spomínaný krátky oznam jeho fanúšikov určite poteší:

„Jeseň bude bohatá na klipy. Včera sme jeden silný natočili v Prahe na krásnom hoteli Andaz. Zajtra točím ďalší a ďalší je už pár týždňov vo výrobe a čoskoro Vám ho pošleme.“ 

Čo sa týka Majkovej hudobnej tvorby, naposledy sme o ňom počuli vďaka spolupráci s Homesom na songu Budeme OK. Po akcii Fight Night Challenge 2, na ktorej sa stal víťazom najsledovanejšieho zápasu proti Separovi, spolu chalani vydali song Beast Mode. Okrem toho vyprodukoval tiež nahrávku Wassup so známym DJom Maireem či akustickú verziu klasiky Som Aký Som z albumu Nový Človek.

Albumy a produkty od Majka Spirita si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame