ján koleník fragile
Zdroj: facebook.com
SK/CZNewsVideo

Ján Koleník skvelo vyzerá, tancuje, hrá a aj spieva so skupinou Fragile (VIDEO)

Ján Koleník spieva s Fragile

Charizmatický Ján Koleník nám už dokázal, že vie hrať či tancovať, no o jeho speváckych schopnostiach nás naplno presviedča až novým videom s Fragile. Spojenie známej tváre televíznych obrazoviek s acapella skupinou sa na internete síce objavilo pred pár týždňami, ale mnohým z vás mohlo uniknúť. Vokálna formácia sa vo videu rozhodla prespievať známy hit Richarda Müllera s názvom Milovanie v daždi. Túto zaujímavú verziu si môžeš vypočuť nižšie.

Skupina Fragile má do konca tohto roka na programe množstvo vystúpení po celom Slovensku i Česku. Počas najbližšieho týždňa pritom pôjde o sieť koncertov pod názvom Fragile Queen. Tento projekt vznikol po dvoch mimoriadne úspešných a rozsiahlych česko-slovenských turné so spomínaným Richardom Müllerom v spolupráci s festivalom Viva Musica!.

V netradičných aranžmánoch naživo zaspievajú nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen. Megahity ako Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, Bicycle Race a mnohé ďalšie, ktoré doplní zvuk rockovej kapely v zložení Martin Valihora, Juraj Griglák, Juraj Zaujec, Michal Bugala, Eugen Vizváry a Roland Kaník. Posledné vystúpenie v rámci Fragile Queen je na programe 12. septembra, kapela však vo svojich tradičných vystúpeniach pokračuje až do decembra. Lístky sú k dispozícii na ich oficiálnej stránke.

Albumy a produkty od Fragile si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, fragile.sk

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame