Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
P.A.T. v novinke tvrdí, že mu rap chutí ako 'Cereálie' (VIDEO)
p.a.t. cereálie
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

P.A.T. v novinke tvrdí, že mu rap chutí ako ‚Cereálie‘ (VIDEO)

P.A.T. prináša nový singel Cereálie

Slovenský rapper P.A.T. alias Pouličný Autor Tónov je po dvoch mesiacoch späť s ďalšou novinkou s názvom Cereálie! Song vyšiel aj spolu s videoklipom, ktorý režíroval Denis Pavel, 28. augusta 2022 na oficiálnom YouTube kanáli rappera. Franto si v songu opäť nedáva servítku pred ústa a celú nahrávku orientuje okolo rapu, ktorý je pre neho malinou:

„Na očiach mám brýle, aj vo tme nech som čudný,
môj príbeh je dráma a každý ma opustil,
stojím ti pred bránou a klopem nech ma pustíš,
som čierny, ty vápno, tak ktorý z nás je slušný?“

V roku 2022 má za sebou P.A.T. okrem songu Cereálie zatiaľ vydanie troch noviniek. Song Sám Sebou s Princom Marockom, spoluprácu so Separom v skladbe Hodváb a skladbu Džungľa. Okrem toho si rozbehol aj občasnú sériu videí s názvom Život s Frantom. V nich sa snaží pobaviť divákov krátkymi scénkami, alebo pohľadmi do zákulisia a jeho súkromia.

Albumy a produkty od P.A.T.-ho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame