taylor swift midnights
Zdroj: youtube.com
SvetNewsPOP

Taylor Swift vydá nový album Midnights o menej než dva mesiace!

Taylor Swift vydá nový album Midnights

Americká popová superstar, Taylor Swift, prekvapivo oznámila vydanie svojho nového a jubilejného desiateho albumu, Midnights. S touto správou prišla počas ďakovnej reči za zisk ceny v sledovanej kategórii Video roka. Divákom vtedy prezradila, že jej nový album vyjde 21. októbra 2022 a viac prezradí o polnoci. Na svojom Instagrame svojím followerom skutočne povedala viac a jej slová ti prinášame v preklade v článku nižšie:

„Ležíme bdelí v láske a strachu, v nepokoji a v slzách. Pozeráme na steny a popíjame, kým neodpovedia. Točíme sa v našich vlastnoručne vyrobených klietkach a modlíme sa, aby sme, práve v tejto chvíli, neurobili nejakú osudovú chybu, ktorá by nám zmenila život. Toto je zbierka hudby napísaná uprostred noci, cesta cez hrôzy a sladké sny. Poschodia, ktorými kráčame a démoni, ktorým čelíme.

Pre všetkých z nás, ktorí sme sa rozhodli nechať svietiť lampióny a ísť hľadať dúfajúc, že sa možno, keď hodiny odbijú dvanásť, stretneme. Album Midnights, príbehy 13 bezsenných nocí roztrúsených počas celého môjho života, vyjde 21. októbra. Stretneme sa o polnoci.“

Albumy a produkty od Taylor Swift si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame