dmslife 13
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

13. diel nášho obľúbeného DMSLIFE je tu! Smart v ňom opäť perlí

13. diel série DMSLIFE je vonku!

Nový diel našej obľúbenej komediálnej série zo slovenského hip-hopového prostredia je tu, DMSLIFE číslo 13 je na svete! Nová epizóda má viac ako 45 minút a vychádza presne mesiac po tom predošlom. Dame, Smart a Separ nám opäť prinášajú zostrih toho najvtipnejšieho a najzaujímavejšieho, čo sa im stalo na cestách za posledný mesiac. V novom dieli zistíš, prečo si Dame často kupuje bonboniéru Tatianu, alebo aj to, na koľko topánok a kabeliek sa chalani vedia podpísať za jeden večer.

Separ na svojom profile na Instagrame fanúšikov informoval o tom, že posledný koncert v rámci HUHU tour prebehne už zajtra, 8. júla. Skupina DMS uzavrie šnúru koncertov k najnovšiemu albumu v klube Ministry Of Fun v Banskej Bystrici. V krátkom videu svojich sledovateľov včera ráno informoval o stave lístkov, kedy ich bolo už len 70! Bež to teda rýchlo skontrolovať, ak máš záujem, možno sa ti ešte nejaké lístky ujdú! 

Albumy a produkty od skupiny DMS si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame