monika bagárová vysněná
Zdroj: youtube.com
News

Rozhovor: Monika Bagárová – „Neviem sa dočkať mojej premiéry k titulnej skladbe nového seriálu už tento pondelok!“

Monika Bagárová a jej nová skladba!

Už sú to dva týždne odkedy vyšiel českej speváčke Monike Bagárovej nový singel, ktorý nesie názov „Vysněná“! Skladba, ktorá je venovaná Monikinej dcére, Ruminke, dokázala za dva týždne získať 1 milión pozretí na platforme Youtube a srdcia mnohých z nás. Ku skladbe a plánovanému albumu sa nám vyjadrila aj samotná Monika, ktorú sme sa rozhodli vyspovedať. Aké odpovede sme dostali a na čo sa môžete od speváčky v blízkej budúcnosti tešiť? Poďme sa na to pozrieť!

Monika Bagárová
Zdroj: Youtube.com

Ahoj Monika! Naplno si sa doposiaľ venovala rodičovstvu, aký impulz ťa priviedol späť do štúdia?

Určite to bolo tým, že Ruminka po vyrástla. Vďaka tomu sa mi dalo na prácu viac sústrediť, dovtedy som chcela byť s Ruminkou, čo najviac a užiť si ten čas s ňou. Teraz som zase nesmierne rada, že môžem začať robiť už aj hudbu naplno.

Ako dlho trvalo napísať skladbu, ktorá je ti v rámci toho, že je venovaná Ruminke, tak blízka?

Celú melodickú linku som zverila Tomimu Popovičovi. Je to kvôli tomu, že je excelentný producent a hudobník, čiže som vedela, že som si na daný song nemohla lepšie vybrať. Text som riešila s Vojtou Drahokoupilem, pričom sa pripojili aj švagor a sestra aby sme moje emócie mohli podať v najkrajšej možnej podobe.

Ako vnímaš priaznivé reakcie ľudí na nový song Vysněná, keďže si prioritne chcela skladbu venovať dcérke?

Som nesmierne rada, že sa toľko ľudí dokázalo v skladbe nájsť. Osobne som nečakala taký nesmierne veľký počet pozitívnych reakcii a som z toho úprimne uchvátená.

monika bagárová vysněná
Zdroj: youtube.com

Mohla by si nám povedať, ako sa ti spolupracovalo s Tomim Popovičom? Vraj pripravujete spolu album?

Áno, pripravujeme spolu album a vybrala som si práve Tomiho na tvorbu tohto albumu, kvôli jeho profesionalite a excelentnému prístupu. Dúfame, že prinesieme ľudom super album, ktorý sa im bude ľúbiť!

V akom duchu sa bude album niesť?

Bohužiaľ vám k tomuto nemôžem nič povedať. Osobne si myslím, že to bude veľmi založené na pocitoch, ale určite sa tam nájde aj R&B Soul, pričom chceme taktiež zájsť do Pop žánru. Najdôležitejšie pre mňa bude mať na album priestor a svoj pokoj, aby diváci cítili z albumu moju osobnosť.

Máš už nejaké mená, ktoré by si chcela aby sa na albume ukázali?

Určite áno. Veľmi rada by som znovu uvidela na spolupráci Ega, lebo je to už roky, čo sme vydali spoločný duet!

Monika Bagárová
Zdroj: Youtube.com

Máš stanovený už približný dátum vydania pre album?

Určite áno. Momentálne sa pohybujem na tom, že by som album veľmi rada vydala do konca tohto roku, ale nechcem nič slubovať, kedže sa môže stať počas roka hocičo. Ak teda, ale mám dať absolútny dátum vydania, tak určite Jar budúceho roku!

Ako si užiješ tohtoročné leto?

Určite bude krásne. Mám v pláne sa venovať Ruminke a už nabehnúť aj na režim koncertov! Na dovolenku sa nechystám, keďže ma tento rok budú zaujímať viac krásy našich dvoch krajín!

Plánujete aj turné k albumu alebo kde ťa môžu fanúšikovia vidieť spievať?

Určite plánujeme, keďže to k albumu rozhodne patrí. Budú nové songy, nová ja, nový feeling pre fanúšikov a teším sa, že budeme hrať všetky songy s kapelou a obnovíme náš set! Ak budú chcieť fanúšikovia vedieť, kde ma môžu vidieť, tak sa to dozvedia cez môj oficiálny Instagram, kde zdielam s nimi všetky informácie!

Uvidíme Ťa aj v nejakom televíznom projekte? Alebo po Superstar neplánuješ už nič zatiaľ?

Zatiaľ určite nie. Neviem, či je v pláne nová Superstar, ale ak áno, tak určite rada zasadnem na porotcovskú stoličku, keďže to bola výborná skúsenosť a pocta. Ale zatiaľ neplánujem žiadne televízne projekty, keďže sa momentálne sústredím na koncerty a stretávania sa s fanúšikmi, ale neviem sa dočkať mojej premiéry k titulnej skladby nového seriálu už tento pondelok!

Zdroj titulného obrázku: youtube.com

Komentáre

Odporúčame