Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
ASAP Rocky v klipe "D.M.B." aj s Rihannou, ktorá bude čoskoro matkou!
asap rocky d.m.b.
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPVideo

ASAP Rocky v klipe „D.M.B.“ aj s Rihannou, ktorá bude čoskoro matkou!

ASAP Rocky vydáva song D.M.B. aj s klipom!

Americký rapper ASAP Rocky je späť s novým singlom D.M.B., ktorý dostal aj svoj videoklip. Vizuál síce vyšiel vo štvrtok, 5. mája, ale 33-ročný rodák z Harlemu naň fanúšikov pripravoval ešte predtým prostredníctvom krátkych ukážok. V nich sme ho videli spolu s partnerkou Rihannou, s ktorou očakávajú príchod svojho prvého dieťaťa. O tomto vzťahu sme sa dozvedeli minulý rok vďaka fotkám, ktoré obleteli internet.

Rihanna sa objavuje aj v tomto takmer päťminútovom videoklipe, pričom najväčšiu pozornosť upútala jedna konkrétna scénka. V nej má rapper na zuboch nápis „Marry me?/Vezmeš si ma?„, zatiaľ čo Rihanna mu odpovedá v rovnakom štýle „I do/Vezmem“. Videoklip sa točil v New Yorku a je spracovaný špičkovo, keďže z neho cítiť filmovú produkciu.

ASAP Rocky sa vo videu pochválil aj zaujímavým prsteňom, ktorý obsahuje 120 gramov vzácnych kovov. Konkrétne ide o 18 karát a päť karátov bielych diamantov. Rapper sa v poslednom období venuje predovšetkým spoluprácam, jeho posledný štúdiový projekt Testing vyšiel ešte v máji 2018. Piaty album sa zrejme blíži, Rocky však jeho prípravu a vydanie bude musieť spojiť s rodičovskými povinnosťami, ktoré začnú už čoskoro.

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, complex.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame