Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Ironkap z Troublegangu vydal svoj ďalší štúdiový album NEONY II
NewsHIP-HOP

Ironkap z Troublegangu vydal svoj ďalší štúdiový album NEONY II

Český raper Ironkap zo známeho Troublegangu vydal teraz v novembri svoj ďalší štúdiový album NEONY II

Obľúbené české rapovo/rockové zoskupenie Troublegang asi netreba nijak zvlášť predstavovať. Okrem Marpa medzi jeho hlavné tváre patrí aj raper Ironkap, ktorý takisto ako jeho kolega pracuje aj na svojej sólovej kariére. Takto v znamení sólo tvorby vydal dňa 5.11. aj svoj nový album Neony II. Ako je už pri nás zvykom, tradične ho pre teba máme aj spoločne s Ironkapovým podpisom v predaji na našom e-shope!

Ironkap vydal nový album – pokračovanie ságy

Ako už istotne tušíš podľa samotného názvu tohto projektu, ide o pokračovanie. Ironkap vydal svoj sólový album Neony ešte v roku 2016, odkedy sa toho u neho udialo v osobnom i kariérnom živote pomerne dosť. Na novom projekte teda má naozaj čo povedať a je jasné, že už sa za ničím nenaháňa, iba si vychutnáva dobrú muziku. Pokiaľ by ste zároveň s novým albumom mali záujem i o kúpu jeho predchodcu, i ten máme stále na sklade. Objednávaj však rýchlo, pretože mám už iba dopredaj posledných kusov. 

Takýto bude tracklist

Neony II
Podívej Teď
Film ft. Guy Bennett
Ladies ft. WHNT
Ozvěny ft. Hard Target
Možná ft. Majself
M.S. ft. Dame
Hadi
Vize ft. Travis O’Neill
Code Red ft. Marpo
Lepší Místo ft. Kali
Sinatra
Cesta Bojovníka (UPC Fight)

Ako môžeš vidieť, dočkáme sa teda 13-tich skladieb. Ironkap si do niektorých z nich pozval aj zvučné mená na hosťovačky. Na featoch albumu NEONY II teda nájdeme hostí ako Marpo, Dame, Majself, Hard Target, WHNT, Guy Bennet, Travis O´Neill alebo aj sám Kali. Práve s posledným menovaným vypustil Marpo zatiaľ posledný videoklip k tomuto albumu, konkrétne na track s názvom „Lepší místo“. V tejto spoločnej skladbe obaja páni rapujú o tom, že svet už nie je taký, aký býval, ale ani to nie je dôvod na to, aby sme na neho zanevreli.

⇒ Podpísaný album NEONY II nájdeš v predaji tradične na našom shope ⇐

Komentáre

Odporúčame