Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Future oslavuje 38. narodeniny: TOP 5 klipov rappera a 8-násobného otca
future narodeniny top 5
KLIPSvetNews

Future oslavuje 38. narodeniny: TOP 5 klipov rappera a 8-násobného otca

Future oslavuje 38. narodeniny: TOP 5 klipov rodáka z Atlanty

Future oslavuje 38. narodeniny práve dnes, 20. novembra, preto sme sa rozhodol, že ti dnes predstavím jeho TOP 5 najsledovanejších videoklipov. Nejde len o songy, ktoré sú na jeho albumoch, ale i o tie, ktorých je súčasťou. Vlastným menom, Nayvadius DeMun Wilburn, sa narodil a vrastal v americkej Atlante, štáte Georgia. Rapper patrí medzi najpopulárnejšie a najvplyvnejšie postavy hip-hopovej kultúry posledných desiatich rokov, najmä vďaka jeho aktivite v trape. V rebríčku Billboard Hot 100 dosiahol prvé miesto až na rekordný 125. pokus. Stalo sa tak vďaka jeho featuringu s Young Thugom na songu Way 2 Sexy od Drakea.

Si fanúšikom rappera z Atlanty? Future si na našom shope pre teba pripravil viacero CDčiek i vinylových platní s jeho hudbou. Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!  

future live
Zdroj: mtv.com

Future oslavuje narodeniny: TOP 5 najpozeranejších videoklipov

5. Ace Hood feat. Future & Rick Ross – Bugatti (318 mil. zhliadnutí)

Začíname songom z roku 2013, ktorý patrí 33-ročnému rodákovi z americkej Floridy. Song sa stal jeho, s prehľadom, najpopulárnejším počinom kariéry. Vo videoklipe plnom hazardných hier, peňazí a áut môžme vidieť aj zosnulú basketbalovú legendu Kobeho Bryanta či producenta DJ Khaleda. Song si môžu vypočuť aj hráči videohier, objavuje sa totiž v GTA V či NBA 2K16.

4. Lil Wayne feat. Drake & Future – Love Me (408 mil. zhliadnutí)

Chalani majú radi svoje polovičky, avšak len v prípade, že ich majú radi aj ony. Song vrcholil na deviatom mieste rebríčka Billboard Hot 100 a autor skladby sa vyjadril k myšlienke videoklipu nasledovne:

„Koncept tohto videa je len v tom vytvoriť čo najlepšiu scenériu. Scenériu, v ktorej chce byť každý muž, alebo ktokoľvek. Veľmi si vážim Drakea a Futurea, že do toho išli, lebo sú určite zaneprázdnení, rovnako ako ja. Nikdy toho však nemám tak veľa, aby som nemohol byť vo vodnej posteli s troma ženami.“ – Lil Wayne, lilwaynehq.com

3. Future – Mask Off (513 mil. zhliadnutí)

Veľmi dôležitý song pre rappera hovorí prostredníctvom videoklipu o jeho minulosti, z ktorej sa dostal až do súčasnej slávy. Ak by niekoho zaujímal pôvod samplu, ide o Prison Song od Tommyho Butlera z roku 1976. Songom umelec vytvoril aj vlastnú tanečnú výzvu s názvom MaskOffChallenge, v ktorej kreatívci a influenceri tancujú a hrajú na hudobné nástroje do tejto piesne. Challenge je veľkým faktorom popularity tejto nahrávky. Dva týždne po vydaní songu vyšiel aj remix s Kendrickom Lamarom.

TOP 2 najsledovanejšie videoklipy 8-násobného otca

2. Future feat. The Weeknd – Low Life (700 mil. zhliadnutí)

Song, ktorý vyšiel na 1. sviatok vianočný roku 2015, spája Futurea a celosvetovo známeho kanadského speváka. Umelci si pod slovami „low life“ predstavujú život bez charakteru a spomínajú aj charakteristické znaky ľudí, ktorí ho žijú. Ide najmä o užívateľov drog, alkoholu, striptérky, neverných ľudí, vrahov a osoby, ktoré míňajú obrovské množstvá peňazí.

1. Future feat. Drake – Life Is Good (1,9 mld. zhliadnutí)

Jediná skladba, ktorá sa dostala nad hranicu jednej miliardy sa už dokonca blíži ku dvom. Je zaujímavosťou, že na prvom mieste sa nachádza song, ktorý patrí medzi najnovšie z produkcie oboch umelcov. Dvojica hovorí o tom, aké je to byť na absolútnom vrchole, avšak spomína aj všetky výzvy s tým spojené. Drake okrem iného spomína, že vlastní drahé hodinky a naznačuje, že sa raz „pošmykol“. Pravdepodobne môže ísť o jeho nie príliš mediálne známy vzťah a dieťa s anonymnou Francúzkou, za ktoré sa však nepriznáva. Future hovorí o svojej priateľke, ktorej kupuje drahé darčeky, konkrétne spomína cenu, ktorá je vyššia ako automobily značky Bentley. Obaja sa chvália svojimi majetkami, ktoré sú v nepredstaviteľných výškach, avšak aj napriek tomu im to nestačí. Majú všetko, na čo len pomyslia, ale chcú ešte viac. V druhej slohe Future spomína aj meno tenistky Sereny Williams.

Si fanúšikom rappera Future? Ktorý song, alebo videoklip je tvoj najobľúbenejší? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, kde na teba vždy čaká množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov, shop.rukahore.sk.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Genius, capitalxtra.com

Zdroj titulného obrázku: wegow.com

Komentáre

Odporúčame