Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Herec Chris Evans zverejnil jeho cover na pieseň Purple Rain na piane! Ako mu to išlo?
Herec Chris Evans
Zdroj: wallpapershome.com
KLIPNewsVideo

Herec Chris Evans zverejnil jeho cover na pieseň Purple Rain na piane! Ako mu to išlo?

Herec Chris Evans a jeho hra na piane!

Ak sledujete filmy, tak určite budete verne poznať herca Chrisa Evansa. Filmový Kapitán Amerika si v poslednej dekáde vybudoval kariéru, ktorú by mu mohol závidieť nejeden kolega z Hollywoodu a neplánuje prestávať. Herec je ale taktiež veľkým milovníkom hudobných nástrojov a hudby samotnej. Práve to dokazuje uverejnené video, ktoré zachytáva herca, ako hrá legendárnu skladbu „Purple Rain“ od dnes už nebohého speváka Princea. Ako sa mu podaril tento cover a dokázal by vám herec Chris Evans roztopiť srdce? Poďme sa na to pozrieť!

Herec Chris Evans
Zdroj: Variety.com

Nie prvýkrát

Herec sa už v minulosti pochválil svojou šikovnosťou, pri hraní skladby od jeho obľúbeného skladateľa, Fabrizia Paterlinia. Herec sa pochválil svojím coverom na Purple Rain len zopár dni potom, ako mnohé magazíny začali hercove meno spájať so speváčkou Selenou Gomez. Podľa dostupných informácii by mali udržiavať partnerský vzťah čomu nasvedčujú aj posledné fotografie vyhotovené na večierkoch. To, či tomu tak je ale nevieme. Jediné, čo môžeme povedať je to, že herec svoje nadanie na piano čím dalej tým viac zlepšuje a my sa tešíme, čím nás prekvapí nabudúce! Tak čo? Dáte si aj vy k podvečeru Purple Rain?

Tak čo? Myslíte si, že má herec Chris Evans talent? Napíšte nám svoj názor do komentárov!

Zdroj: NME.com

Zdroj titulného obrázku: wallpapershome.com

Komentáre

Odporúčame