Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
ArtistCheck: Lil Nas X, drogovo závislá matka a jeho nová kalifornská vila!
artistcheck lil nas x
SvetNews

ArtistCheck: Lil Nas X, drogovo závislá matka a jeho nová kalifornská vila!

ArtistCheck: Lil Nas X, jeho drogovo závislá matka a nové sídlo v Sherman Oaks

ArtistCheck a Lil Nas X je spojenie dnešného článku, v ktorom nazrieme do súkromia amerického rappera a jedného z najpopulárnejších interpretov súčasnosti. Pozrieme sa aj na zákulisie jeho rodiny a na to, prečo s matkou nikdy nemal dobrý vzťah. Spevák sa nám tiež pochváli svojim štvorkolesovým prírastkom a kalifornskou pevnosťou v Sherman Oaks.

Lil Nas X a jeho osobný život

22-ročný Montero Lamar Hill, ktorý je známy svojou činnosťou v rámci LGBT komunity, je momentálne podľa verejných zdrojov slobodný. Nezadaný spevák sa v júni 2019 priznal ku svojej orientácii pred svojou sestrou a otcom aj napriek tomu, že nevedel, ako to ovplyvní jeho budúcnosť. Verejnosť sa všetko dozvedela na samom konci mesiaca prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Tweet, ktorý potvrdil podozrenia z minulosti, znel: „niektorí z vás to už vedia, niektorým je to jedno, niektorí na mňa zanevriete, ale predtým, než tento mesiac skončí, chcem aby ste si vypočuli c7osure„. Ide o jeho vlastný song, ktorý portál Rolling Stone opísal ako song, ktorý sa ‚dotýka tém ako priznania, rast či podporovanie a počúvanie samého seba‚.

Nasledujúci deň pridal ďalší príspevok, tentokrát prezentoval budovu s dúhovými farbami, ktorá sa objavila aj na coveri jeho EP 7 s popisom „fakt som si myslel, že to bolo všetkým jasné„. Jeho presvedčivosť bola zreteľná o pár dní na to, kedy v rozhovore pre rannú show BBC Breakfast potvrdil, že je homosexuál a je si vedomý toho, že jeho orientácia nie je podporovaná v rappovej ani country komunite. Country spomínal kvôli tomu, že jeho prvým hitom bol Old Town Road, ktorý nahral so spevákom spomínaného žánru a otcom Miley Cyrus, Billy Ray Cyrusom.

Odpoveď verejnosti bola prevažne pozitívna, ale sociálne siete mu to podľa očakávaní dali z istých strán aj „vyžrať„. Reagovala aj hip-hopvá komunita, konkrátne rapper Pastor Troy, ktorý homofóbne komentoval jeho outfit na minuloročnom oceneňovaní cien Grammy. Z toho si však Lil Nas X ťažkú hlavu nerobil, keďže mu kontroval komentárom „bože, ale vyzerám na tej fotke dobre„.

Pôvod, rodina, súrodenci, autá či kalifornská vila

Lil Nas X je rodákom z amerického štátu Georgia, narodil sa v Lithia Springs, čo je malé mestečko neďaleko Atlanty. Montero Hill na svoje detstvo zrejme nemá tie najkrajšie spomienky. Jeho rodičia, gospelový spevák R. L. Stafford a matka Shawnita Hathaway, sa rozišli keď mal rapper len šesť rokov. Tento rozchod rezultoval v Hillov odchod ku svojej starej mame, neskôr sa nasťahoval späť k otcovi a bratovi. S matkou nemal nikdy dobrý vzťah, môže za to jej silná drogová závislosť. V roku 2017 aj napriek pomoci od jej syna, bohužiaľ, vydýchla naposledy.

Spevák ma dokopy sedem súrodencov, avšak len dvoch vlastných, bratov Lamarca a Tramona. Tými nevlastnými sú Robert Sleepy, Jamal Newsome, Bianca Hill, Labrock Anderson, a Shaquisha Hill. Podľa jeho vlastných slov, so súrodencami je v kontakte a udržiava s nimi dobrý vzťah, istý čas, keď sa snažil presadiť, vraj spával u jednej zo sestier na zemi.

Umelec v roku 2021 uverejnil na sociálne siete fotografiu, na ktorej v pozadí vidno biely automobil značky Mercedes-Benz. Podľa dostupných zdrojov šlo o jeho vôbec prvé auto.

2,35 milióna amerických dolárov, takúto sumu Lil Nas X zaplatil za svoje kalifornské panstvo. Dom sa nachádza v meste Sherman Oaks v spomínanom slnečnom štáte a ponúka obývací priestor s rozlohou 2 580 štvorcových stôp, 4 spálne a 4,5 kúpeľne. Dom postavený v roku 1950 prešiel za posledné 4 roky rozsiahlou prestavbou. Na spodku článku nájdeš aj fotografie z jeho nového sídla.

Spolu s jeho rastúcou popularitou, rástla tiež trhová hodnota amerického speváka a aktuálne údaje uvádzajú sumu 7 miliónov dolárov. Keď však zoberieme do úvahy jeho potenciál a dosah, tak je jasné, že sa každým rokom bude toto číslo navyšovať.

Zdroj: PMZ.com
PMZ.com
Zdroj: PMZ.com

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Wiki, YouTube, Velvet Rose, Vogue, PMZ

Zdroj titulného obrázku: StyleCaster

Komentáre

Odporúčame